wz
Trenérky SK MG Slovan Plzeň
Osoby, bez kterých by náš klub nefungoval:

Libuše Paulová - trenérka a rozhodčí SK

S gymnastikou začala v jedenácti letech v TJ ČSAD Plzeň a už jako patnáctiletá pomáhala trénovat malé talenty. Se svojí závodní i trenérskou činností pokračovala při studiích v Praze u TJ Bohemians Praha. Po návratu do Plzně vypomáhala v tréninkovém středisku mládeže v Plzni, kde se pak stala jeho vedoucí trenérkou až do roku 1993, kdy bylo středisko jako všechna střediska vrcholového sportu zrušeno. Za jejího profesionálního vedení patřilo středisko svými úspěchy k nejlepším v tehdejším Československu. Těsně před zrušením střediska založila vlastní sportovní klub SK MG Slovan Plzeň. V letech 1998 – 2006 pomáhala s bavorskou reprezentací na centrálních srazech v mnichovském Oberhachingu a v ÖSV Cham. Působila několik let jako členka trenérsko metodické komise ČSMG a také v předsednictvu ČSMG i v předsednictvu ČSESG. V letech 1990 až 2003 organizovala tradiční významné mezinárodní závody v Plzni, které přenášela pravidelně ČT.

Kvalifikace: V roce 1986 úspěšně ukončila na FTVS v Praze tříleté studium trenéra I. třídy moderní gymnastiky. V roce 2001 úspěšně absolvovala mezinárodní kurz rozhodčích MG v Bratislavě a získala mezinárodní brevet IV. V roce 2002 jí FIG udělilo za úspěšné rozhodování světových pohárů v moderní gymnastice mezinárodní brevet III. V roce 2007 absolvovala mezinárodní školení ESG v rakouském Grazu. V roce 2008 rozhodovala světový pohár v Helsinkách. V roce 2011 rozhodovala mezinárodní soutěž IFAGG v Barceloně.


Lucie Študlarová - baletní pedagog SK

Od tří let chodila na gymnastiku do oddílu FLIK FLAK. V pěti letech začala pravidelně navštěvovat baletní školu divadla J. K. Tyla. Zde se kromě klasiky učila step, jazz a moderní tanec. Dodnes dochází na hodiny moderního tance. V divadle J.K. Tyla dále vystupuje jako externistka v opeře, činohře a baletu.


Martina Hirmerová - trenérka a rozhodčí SK

S gymnastikou začala v pěti letech u trenérky Věry Techlové a Evy Křížkové. Od osmi let byla členkou tréninkového střediska mládeže v Plzni, byla členkou družstva Nadějí ČR, širšího výběru juniorského družstva ČR a sportovního centra mládeže v Praze. Se svojí oddílovou kolegyní Evou Židlickou se staly v roce 2001 vícemistryněmi ČR ve společných skladbách (startovaly v týmu Motorlet Praha). V roce 2002 se dostala do finále MČR s obručí v Mistrovské třídě, kde obsadila krásné 8.místo.

Kvalifikace: V roce 2004 absolvovala školení rozhodčích a trenérek II.tř. V lednu 2005 úspěšně zakončila mezinárodní kurz rozhodčích v ESG v Praze.V letech 2007 – 2009 rozhodovala MČR v KP a ZP moderní gymnastiky. Rozhodovala na mistrovství světa juniorek 2005, světové poháry ve Španělsku, Estonsku a v Praze v letech 2006 - 2009 . V roce 2007 absolvovala mezinárodní školení ESG v rakouském Grazu. V roce 2009 rozhodovala mistrovství světa v ruském Rostovu na Donu.


Pavlína Rožánková - trenérka a rozhodčí SK

S gymnastikou začala v šesti letech přímo v SK MG Slovan Plzeň. Byla členkou družstva Nadějí ČR a sportovního centra mládeže v Praze. V roce 2007 se stala mistryní ČR v kombinovaném programu moderní gymnastiky v soutěži jednotlivkyň a v roce 2008 ze stejného mistrovství přivezla opět zlato, tentokrát v soutěži družstev a v soutěži jednotlivkyň stříbro.

Kvalifikace: V roce 2007 absolvovala školení trenérek a získala instruktorku MG. V roce 2009 v Praze získala trenéra III. třídy a rozhodčí III. třídy.


Lenka Hajšmanová - trenérka a rozhodčí SK

S gymnastikou začala v 6ti letech ve sportovní třídě SK MG Slovan Plzeň na 1.ZŠ v Plzni. První její start na MČR proběhl v roce 2005, kdy v ZP získala jako sólistka 8. místo. V roce 2006 na mistrovství společných skladeb v olympijské disciplíně pomohla našemu družstvu k úžasnému postupu do finále a k celkově 6. místu na MČR. Avšak její největším úspěchem zůstává titul mistryně ČR z roku 2009 v ZP, bronzová medaile z MČR v ZP v roce 2011 a v témže roce absolutní vítězství ve finále Českého poháru společných skladeb.

Kvalifikace: V roce 2011 úspěšně absolvovala školení rozhodčích a trenérů moderní gymnastiky III.tř. v Praze na FTVS.


Kristýna Michelová - trenérka a rozhodčí SK

S moderní gymnastikou začala již v první třídě na 1.ZŠ v Plzni a hned za 4 roky slavila svůj první mistrovský titul s týmem Nelly v estetické skupinové gymnastice. S týmem Nelly se stala 7x mistryně ČR, na Mistrovství světa a SP v Rusku získala 8. místo ve finále v roce 2009. Startovala celkem 7x na Světovém poháru a pokaždé přivezl tým Nelly cenné body. Tým Nelly pokračuje v soutěžích Českého poháru. V roce 2011 se stal absolutním vítězem.
Kristýně se také daří jako jednotlivkyni a je jednou z nejúspěšnějších sólistek našeho klubu.
2004 - 3. místo na MČR ve III.VTp
2005 - 2. místo na MČR v II.VTp
2006 - 4. místo na MČR v II.VTp
2008 - 3. místo na MČR v I.VTp
2009 - 2. místo na MČR v I.VTp
2010 – mistryně ČR v KP v I.VTp
2011 - obhajoba titulu mistryně ČR v KP
2012 – 4. místo na MČR v I.VTp

Kvalifikace: Kristýna Michelová studuje na sportovní gymnázium v Plzni. V roce 2011 úspěšně zakončila školení trenérek III. třídy v Praze.

bottom_line