wz
Aktuality

Historie aktualit:
   2016    2015    2014 a starší

2017
  


28. 11.    World Dance Championship 2017 - Liberec
V týdnu od 20. do 26.11. se konal opět v Liberci světový taneční šampionát. Trenérky Michelová, Rožánková a Slachová připravily naše děvčata na maraton s 27 státy světa. Děkujeme trenérkám a děvčatům: Anastázii Avakjan, Alžbětě Bečvářové, Kristýně Beránkové, Karolíně Strakové, Ráchel Zahradilové a hlavně Marcele Slachové, která se v obrovské konkurenci probojovala až do finále šampionátu, kde obsadila velmi pěkné 7. místo. GRATULUJEME.


Pořadí v TOP20 k 28.11.2017.


02. 11.    IV. ČMP Mariánské Lázně
Vichřice lomcovala 29.10. i se IV. kolem ČMP v Mariánských Lázních. Vypadával proud a problémy s ozvučením měly velký vliv na celkový dojem z předvedených skladeb.
Naše děvčata II. věkové kategorie obsadila 8. místo a malá děvčata 0.A kategorie místo 13.
Děkujeme trenérkám, závodnicím a rodičům, že je vichřice neodradila a na závody dorazili.


Pořadí v TOP20 k 02.11.2017.


22. 10.    Velká cena Plzně
4. ročník soutěže jednotlivkyň, dvojic, trojic a malých skupin
Naše nejmladší děvčata obsadila ve 2. kategorii dělené 1. místo se skladbou Brouci.
Ve druhé, nejvíce obsazené kategorii byly první Ráchel se Stázkou s vlastní skladbou Bellas. Druhá byla Kristýna se skladbou Candy Girls a na posledním šestém místě byly Anežka s Veronikou se skladbou Dance Life.
Ve třetí kategorii skončily třetí Karolína s Bětkou se skladbou Glitergirls.
V poslední čtvrté kategorii obsadila Marcela druhé místo se skladbou Issues.
Děkujeme všem trenérkám za přípravu děvčat na závody a všem rodičům a přátelům našeho oddílu za pomoc při pořádání závodu.

Další obrázky nalezneme zde v albu

Pořadí v TOP20 k 27.10.2017.


21. 10.    III. ČMP Plzeň
Velmi pěkného výsledku ve III. kole Českomoravského poháru dosáhl tým Kristýny Michelové ve složení: Anastázie Avakjan, Alžběta Bečvářová, Kristýna Beránková, Vanda Janů, Karolína Straková a Ráchel Zahradilová. Blahopřejeme jim k velmi pěknému 5.místu v obrovské konkurenci 16 nádherných skladeb.

Děvčata 0A kategorie startovala na tak prestižní soutěži vůbec poprvé a většina z nich patřila do mladší kategorie. Velmi obtížného závodu se zúčastnilo 16 opět nádherných skladeb a náš tým obsadil 14. místo. V týmu závodila děvčata: Andrea Bohuslavová, Terezie Brindzová, Denisa Dvořáková, Kateřina Horová, Anna Kadlecová, Karolína Šírová a Valentýna Šulcová. Děkujeme trenérkám Marcele Slachové a Janě Krulové.
Další obrázky nalezneme zde v albu


21. 10. 
    a
22. 10.
   Závodní víkend
Zveme vás na následující dva závody v moderní gymnastice, které pořádáme v hale TJ Slavoj Plzeň
Předběžná Starovní listina III. českomoravského poháru 2017

   
můžete se těšit na zdravé a čerstvé občerstvení po celou dobu závodů:


14. 10.    Cena města Chomutova
Tak máme za sebou letošní první závody ve společných skladbách. Děvčata obsadila 2. místo ve druhé kategorii linie B. Konkurence nebyla veliká, pouze 3 družstva.
Závodů se zúčastily Kája, Vanda, Ráša, Kristýna, Stázka a Bětka pod vedením trenérky Kristýny Michelové. Blahopřejeme jim k jejich úspěchu.07. 09.    Druhé soustředění - Orlík a TJ Union Plzeň
Druhé soustředění mělo 2 části. První část proběhla pod vedením Kristýny Michelové a Jany Krulové ve sportovním areálu na Orlíku 20.-26.8. V druhé části 28.8.-1.9. děvčata pokračovala v tělocvičně TJ Union Plzeň pod vedením Pavlíny Rožánkové, Kristýny Michelové a za pomoci Marcely Slachové a Libuše Paulové.
Na závěr soustředění předvedla děvčata rodičům sestavy, které nacvičují na podzimní závody ve společných skladbách a také divadelní scénku.
Další fotky najdete v galerii.

Máme nové pořadí v TOP20.


28. 08.    10.-14.7. proběhlo v Plzni první soustředění formou příměstského tábora.
Tento termín využilo celkem 12 našich závodnic a také úplné začátečnice. Jako trenérky působily Libuše Paulová, Jana Krulová a Marcela Slachová. Kromě techniky bez náčiní, švihadla a obruče děvčata navštívila v rámci regenerace bazén na Slovanech a ZOO, kde se u žiraf konečně dočkala svých vytoužených " kuliček". Další soustředění proběhlo od 20.8. na Orlíku a od 28.8. pokračuje opět v Plzni.
Další fotky najdete v galerii.

Máme nové pořadí v TOP20.


4. 6.    Mistrovství České republiky 2017 v základním a kombinovaném programu MG
Bohužel naše děvčata neměla na MČR svůj den. Bětka skončila 20. a Ráša 12. Ve své kategorii porazila Bětka obě dívky, co byly na oblastním přeboru před ní. Vítězka přeboru Západočeské oblasti skončila poslední a to přitom v jedné sestavě Bětka popletla směry. Škoda takové závažné chyby.
Ráše, bohužel, spadlo švihadlo. V BN skončila Ráša na 5.-6. místě, 2 místa před vítězkou MČR Segerovou (8.) z VS Praha.
Letos se musíme bohužel řídit heslem "posvícení prostě není každý den ".
Další fotky najdete v galerii.

Máme nové pořadí v TOP20.


27. 5.    Závod ke Dni dětí, TJ Vodní stavby Praha
do Prahy na Vodní stavby se sjela celá republika a Praha hostila zkoušku na MČR, které se koná už příští týden 3. a 4. června. Obě naše závodnice Ráchel Zahradilová i Kristýna Beránková se z pole 26 závodnic probojovaly do 12ti členného finále. Ráchel obsadila velmi pěkné 4. místo a jen 15 setin bodu zůstala za medailí. Oběma závodnicím gratulujeme.

V sobotu 3.6. Bětce a v neděli 4.6 Ráše budeme držet palce na Mistrovství ČR v reprezentaci našeho oddílu a Západočeské oblasti MG.
Další fotky najdete v galerii.


14. 5.    Oblastní přebor v Mariánských Lázních
Titul Oblastní přebornice pro rok 2017 a zlatou medaili si přivezla Ráchel Zahradilová. Svým vítězstvím si také zajistila přímý postup na Mistrovství ČR. Ráše a trenérkám Kristýně Michelové a Kláře Windsorové k tomuto krásnému výsledku G R A T U L U J E M E.

Další medaile, tentokrát bronzové, patří Kristýně Beránkové, Alžbětě Bečvářové, Marcele Slachové a trenérkám Kristýně Michelové, Kláře Windsorové a Pavlíně Rožánkové.

Bramborou medaili si přivezla ze svého prvního startu na Oblastním přeboru Andrea Bohuslavová. Ve své kategorii patřila k nejmladším. Z ročníků 2009 Andrejka skončila nejlépe a udělala svým trenérkám Libuši Paulové a Janě Krulové určitě velkou radost.

Dobře si vedly i další naše závodnice: Karolína Straková, Vanda Janů, Tereza Sedláčková, Stázka Avakjan a Aneta Hanzlíková.
Další fotky najdete v galerii.


26. 4.    Jarní pohár města Plzně
přinesl v sobotu našim závodnicím stříbrnou, bronzovou a bramborovou medaili.
Stříbrná medaile patří Ráše Zahradilové, bronzová Bětce Bečvářové a bramborová Karolíně Strakové.
Gratulujeme děvčatům a trenérkám Kristýně Michelové, Kláře Windsorové a Pavlíně Rožánkové.
(Kristýna Beránková obsadila 5.místo, Stázka Avakjan 7. místo, Tereza Sedláčková 10. místo, Andrea Bohuslavová a Vanda Janů 11. místo a Marcela Slachová 16.místo).


Spring Cup 2017
nám v neděli přinesl zlatou, stříbrnou a dvě bronzové medaile.
Zde gratulujeme taneční skupině Androniky Tarkošové ke zlaté medaili. Stříbro patřilo opět Ráchel Zahradilové a bronz tentokrát získala Kristýna Beránková a taneční skupina Kristýny Michelové.

Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu, všem rodičům a oddílu SK MG Plzeň-Bolevec pak za pomoc při organizování těchto závodů.

Máme také nové pořadí v TOP20.


22. 4. 
    a
23. 4.
      V sobotu a v neděli pořádáme následující dva závody. Přijďte se na nás podívat.

  


2. 4.    XXVIII. Ročník "Memoriálu Milady Duckeové"
a XVII. Ročník "Poháru Města Mariánské Lázně"


Závodů ZP v Mariánských Lázních se zúčastnily Karolína Karasová, Alžběta Bečvářová, Tereza Sedláčková a Vanda Janů. Nejúspěšnější z nich byla Karolína. Skončila v I. kategorii na pátém místě z 24 závodnic.
Ve II. kategorii obsadila Bětka 11. a Tereza 13. z 25 závodících. Ve III. kategorii skončila Vanda třináctá z 29 závodnic
              
     

Na závodech je doprovázeli trenérky Kristýna a Lucie.

A po závodech se nám změnilo pořadí v TOP20.


1. 4.    OPEN krajský přebor Mariánské Lázně - KPMG

Závodů KP v Mariánských Lázních se zúčastnily Ráchel Zahradilová, Kristýna Beránková a Marcela Slachová. Nebyly tak úspěšné jako v Táboře.
Ve II. kategorii obsadila Ráchel 4. místo a Kristýna 6. místo z 8 závodnic.

        

Marcela obsadila ve IV. kategorii třetí místo, ale v konkurenci pouze 3 závodnic.

     

Na závodech je doprovázeli trenérky Klára a Jana.

25. 3.    Velikonoční kraslice Tábor - první závod v sezóně

Krásné město Tábor nám již podruhé udělalo radost i když se závodu tentokrát zúčastnila jen Ráchel Zahradilová a Anastázie Avakjan.
Ráchel obsadila první místo a získala pohár a zlatou medaili. V její kategorii startovalo 13 závodnic.
1. Zahradilová Slovan Plzeň - 8,55 bodu
2.-3. Kašparová z Milevska a Kárníková z Bolevce - 8,22 bodu
        

Stázička obsadila druhé místo a získala stříbrné medaile. V její kategorii startovalo 8 závodnic.
1. Nedvědová z Milevska - 7,10 bodu
2. Avakjan Slovan Plzeň - 7,00 bodu
3. Dvořáková z Bolevce - 6,65 bodu
     

Gratulujeme našim závodnicím a trenérkám.

Můžete se podívat na první letošní TOP20.


bottom_line