Historie aktualit:
   2017    2016    2015    2014 a starší

2018

27. 10.    III. kolo Českého poháru - Memoriál Míly Morávkové Praha
27.10. se do Prahy do krásně vyzdobené haly, sjelo maximum týmů usilujících o postup do finále Českomoravského poháru. Našim děvčatům se nepodařilo dostat mezi nejlepší postupující pětku, ale gratulujeme, že se v tak velké konkurenci neztratily.

20. 10.    II. kolo Českého poháru - Velká cena města Plzně
Dne 20.10. v Plzni proběhl II. díl Českomoravského poháru - české části. V obrovské konkurenci naše děvčata obsadila 9. místo. Gratulujeme.

14. 10.    I. kolo Českého poháru - Mariánské Lázně
14.10. se konalo v Mariánských Lázních 1. kolo Českého poháru ve společných skladbách.
Naše děvčata ( Valentýna Šulcová, Andrea Bohuslavová, Marie Legátová, Kateřina Horová a Anna Kadlecová) si nevedly vůbec špatně a ve velké konkurenci obsadila 8. místo. Děkujeme trenérce Marcele Slachové a za pomoc také Kátě Havrylovské a všem GRATULUJEME.

V sobotu 20. 10. 2018 pořádá náš oddíl ve spolupráci s SK MG Plzeň-Bolevec II. kolo Českého poháru - Velkou cenu města Plzně společných skladeb moderní gymnastiky linie B.

Závodů se zůčastní děvčata z 19 klubů moderní gymnastiky z Čech ve věkových kategoriích od nejmenších až po ženy ( 67 skladeb + 9 skladeb náhradních).
Těšíme se, že je přijdete podpořit a oceníte jejich výkony.

28. 8.    Oblastní přebor - kvalifikace na MČR
13.5. se konal v Mariánských Lázních Oblastní přebor - kvalifikace na MČR. Náš klub reprezentovalo celkem 10 závodnic.
V první kategorii se nám všech 7 závodnic umístilo do 10. místa a z možného postupu pouze nejlepších medailistek jsme získaly 2 postupová místa a jednu náhradnici.

Děkujeme trenérkám Slachové a Krulové a hlavně gratulujeme postupujícím závodnicím Šulcové, Horové a Legátové.