21. 10.
    a
22. 10.
   Závodní víkend
Zveme vás na následující dva závody v moderní gymnastice, které pořádáme v hale TJ Slavoj Plzeň
Starovní listina III. českomoravského poháru 2017

můžete se těšit na zdravé a čerstvé občerstvení po celou dobu závodů:

14. 10.    Cena města Chomutova
Tak máme za sebou letošní první závody ve společných skladbách. Děvčata obsadila 2. místo ve druhé kategorii linie B. Konkurence nebyla veliká, pouze 3 družstva.
Závodů se zúčastily Kája, Vanda, Ráša, Kristýna, Stázka a Bětka pod vedením trenérky Kristýny Michelové. Blahopřejeme jim k jejich úspěchu.

07. 09.    Druhé soustředění - Orlík a TJ Union Plzeň
Druhé soustředění mělo 2 části. První část proběhla pod vedením Kristýny Michelové a Jany Krulové ve sportovním areálu na Orlíku 20.-26.8. V druhé části 28.8.-1.9. děvčata pokračovala v tělocvičně TJ Union Plzeň pod vedením Pavlíny Rožánkové, Kristýny Michelové a za pomoci Marcely Slachové a Libuše Paulové.
Na závěr soustředění předvedla děvčata rodičům sestavy, které nacvičují na podzimní závody ve společných skladbách a také divadelní scénku.
Další fotky najdete v galerii.

Máme nové pořadí v TOP20.

28. 08.    10.-14.7. proběhlo v Plzni první soustředění formou příměstského tábora.
Tento termín využilo celkem 12 našich závodnic a také úplné začátečnice. Jako trenérky působily Libuše Paulová, Jana Krulová a Marcela Slachová. Kromě techniky bez náčiní, švihadla a obruče děvčata navštívila v rámci regenerace bazén na Slovanech a ZOO, kde se u žiraf konečně dočkala svých vytoužených " kuliček". Další soustředění proběhlo od 20.8. na Orlíku a od 28.8. pokračuje opět v Plzni.

4. 6.    Mistrovství České republiky 2017 v základním a kombinovaném programu MG
Bohužel naše děvčata neměla na MČR svůj den. Bětka skončila 20. a Ráša 12. Ve své kategorii porazila Bětka obě dívky, co byly na oblastním přeboru před ní. Vítězka přeboru Západočeské oblasti skončila poslední a to přitom v jedné sestavě Bětka popletla směry. Škoda takové závažné chyby.
Ráše, bohužel, spadlo švihadlo. V BN skončila Ráša na 5.-6. místě, 2 místa před vítězkou MČR Segerovou (8.) z VS Praha.
Letos se musíme bohužel řídit heslem "posvícení prostě není každý den ".

27. 5.    Závod ke Dni dětí, TJ Vodní stavby Praha
do Prahy na Vodní stavby se sjela celá republika a Praha hostila zkoušku na MČR, které se koná už příští týden 3. a 4. června. Obě naše závodnice Ráchel Zahradilová i Kristýna Beránková se z pole 26 závodnic probojovaly do 12ti členného finále. Ráchel obsadila velmi pěkné 4. místo a jen 15 setin bodu zůstala za medailí. Oběma závodnicím gratulujeme.

V sobotu 3.6. Bětce a v neděli 4.6 Ráše budeme držet palce na Mistrovství ČR v reprezentaci našeho oddílu a Západočeské oblasti MG.

14. 5.    Oblastní přebor v Mariánských Lázních
Titul Oblastní přebornice pro rok 2017 a zlatou medaili si přivezla Ráchel Zahradilová. Svým vítězstvím si také zajistila přímý postup na Mistrovství ČR. Ráše a trenérkám Kristýně Michelové a Kláře Windsorové k tomuto krásnému výsledku G R A T U L U J E M E.

Další medaile, tentokrát bronzové, patří Kristýně Beránkové, Alžbětě Bečvářové, Marcele Slachové a trenérkám Kristýně Michelové, Kláře Windsorové a Pavlíně Rožánkové.

Bramborou medaili si přivezla ze svého prvního startu na Oblastním přeboru Andrea Bohuslavová. Ve své kategorii patřila k nejmladším. Z ročníků 2009 Andrejka skončila nejlépe a udělala svým trenérkám Libuši Paulové a Janě Krulové určitě velkou radost.

Dobře si vedly i další naše závodnice: Karolína Straková, Vanda Janů, Tereza Sedláčková, Stázka Avakjan a Aneta Hanzlíková.

26. 4.    Jarní pohár města Plzně
přinesl v sobotu našim závodnicím stříbrnou, bronzovou a bramborovou medaili.
Stříbrná medaile patří Ráše Zahradilové, bronzová Bětce Bečvářové a bramborová Karolíně Strakové.
Gratulujeme děvčatům a trenérkám Kristýně Michelové, Kláře Windsorové a Pavlíně Rožánkové.
(Kristýna Beránková obsadila 5.místo, Stázka Avakjan 7. místo, Tereza Sedláčková 10. místo, Andrea Bohuslavová a Vanda Janů 11. místo a Marcela Slachová 16.místo).

Spring Cup 2017
nám v neděli přinesl zlatou, stříbrnou a dvě bronzové medaile.
Zde gratulujeme taneční skupině Androniky Tarkošové ke zlaté medaili. Stříbro patřilo opět Ráchel Zahradilové a bronz tentokrát získala Kristýna Beránková a taneční skupina Kristýny Michelové.

Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu, všem rodičům a oddílu SK MG Plzeň-Bolevec pak za pomoc při organizování těchto závodů.

Máme také nové pořadí v TOP20.

22. 4.
    a
23. 4.
      V sobotu a v neděli pořádáme následující dva závody. Přijďte se na nás podívat.

2. 4.    XXVIII. Ročník "Memoriálu Milady Duckeové"
a XVII. Ročník "Poháru Města Mariánské Lázně"

Závodů ZP v Mariánských Lázních se zúčastnily Karolína Karasová, Alžběta Bečvářová, Tereza Sedláčková a Vanda Janů. Nejúspěšnější z nich byla Karolína. Skončila v I. kategorii na pátém místě z 24 závodnic.
Ve II. kategorii obsadila Bětka 11. a Tereza 13. z 25 závodících. Ve III. kategorii skončila Vanda třináctá z 29 závodnic

Na závodech je doprovázeli trenérky Kristýna a Lucie.

A po závodech se nám změnilo pořadí v TOP20.

1. 4.    OPEN krajský přebor Mariánské Lázně - KPMG

Závodů KP v Mariánských Lázních se zúčastnily Ráchel Zahradilová, Kristýna Beránková a Marcela Slachová. Nebyly tak úspěšné jako v Táboře.
Ve II. kategorii obsadila Ráchel 4. místo a Kristýna 6. místo z 8 závodnic.

Marcela obsadila ve IV. kategorii třetí místo, ale v konkurenci pouze 3 závodnic.

Na závodech je doprovázeli trenérky Klára a Jana.

25. 3.    Velikonoční kraslice Tábor - první závod v sezóně

Krásné město Tábor nám již podruhé udělalo radost i když se závodu tentokrát zúčastnila jen Ráchel Zahradilová a Anastázie Avakjan.
Ráchel obsadila první místo a získala pohár a zlatou medaili. V její kategorii startovalo 13 závodnic.
1. Zahradilová Slovan Plzeň - 8,55 bodu
2.-3. Kašparová z Milevska a Kárníková z Bolevce - 8,22 bodu

Stázička obsadila druhé místo a získala stříbrné medaile. V její kategorii startovalo 8 závodnic.