wz
Výsledky závodů - 2011
MČR - základní program - 4. 6. 2011

IV. kat:
3. Lenka Hajšmanová
18. Andrea Korandová

I. kat:
8. Lucie Hájková
12. Kateryna Gavrilovská

II. kat:
16. Lucie Blažková
17. Jana Honzíková


Oblastní přebor - 15. 5. 2011

I. kat ZP:
1. Kateřina Gavrilovská
2.-3. Lucie Hájková
4. Patricie Čechová
5. Veronika Nová
6. Lenka Nováková
10. Emma Růžková
12. Tereza Adamová
13. Kataryna Švachová

II. kat ZP:
2. Lucie Blažková
4. Jana Honzíková
7. Eva Mišajkovová

IV. kat ZP:
1. Lenka Hajšmanová
3. Andrea Korandová

III. VTp KP:
1.-2. Dominika Faboková
3. Kateřina Nováková
6. Mariano Orlová

II. VTp KP:
5. Klára Windsorová

ŽENY KP:
1. Kristýna Michelová


Spring Cup - 8. 5. 2011 Celkové výsledky

ESG: Tanja 3. místo
Pohybové skladby II. Kategorie - art: Tanja 2. místo
Pohybové skladby V. Kategorie: Nelly - Fantom 1. místo


Jarní pohár - 7. 5. 2011 Celkové výsledky

I. kategorie - ZP:
2. Lucie Hájková
3. Lenka Nováková
4. Kateryna Gavrilovská
5. Lucie Bubeníková
6. Veronika Nová
7. Patricie Čechová
12. Tereza Adamová
23. Kataryna Švachová

II. kategorie - ZP:
4. Jana Honzíková
7. Lucie Blažková
11. Denisa Rubíčková
12. Eva Mišajkovová
13. Barbora Mašková

IV. kategorie - ZP:
1. Lenka Hajšmanová
4. Andrea Korandová

III. kategorie - KP:
4. Kateřina Nováková
5. Dominika Faboková

II. kategorie - KP:
6. Klára Windsorová

ženy:
1. Kristýna Michelová


O čarodějnické koště z Vinohrad - 30. 4. 2011 Celkové výsledky

V sobotu se do Prahy na generálku MČR sjela celá republika. Naše děvčata se neztratila, i když dosáhla jen na bramborové medaile.


I. kategorie - 2003 (25 startujících):
4. Gavrilovská
5. Čechová
6. Adamová

I. kategorie - 2002 (23 startujících):
6. Bubeníková
10. Nováková
12. Nová
13. Hájková

II. kategorie - 2001 (23 startujících):
7. Honzíková

II. kategorie - 2000 (21 startujících):
5. Blažková

IV. kategorie (14 startujících):
4. Hajšmanová
12. Korandová


Květinový závod - 9. 4. 2011

ženy:
(obrovská gratulace Kristýně Michelové ke zlaté medaili v obrovské konkurenci 17ti žen, které startovaly ve 2 volných sestavách)

1. Kristýna Michelová Slovan Plzeň 15,10
2. Mariana Černá SK MG Břeclav 14,50
3. Jana Šragová SK MG Břeclav 14,45

III.VT:
(dálší gratulace patří Kateřině Novákové, která vybojovala krásné 4. místo ze 27 startujících a ani 12. místo Dominiky nebylo špatné. Škoda, že svoji sestavu se švihadlem pokazila.)

1. Tereza Pečínková Tesla Brno 14,95
2. Sinisi Nicole SPKV 14,90
3. Eliška Kouřilová Tesla Brno 14,80
4. Kateřina Nováková Slovan Plzeň 14,75
12. Dominika Faboková Slovan Plzeň 13,30


Festival tanečního mládí 2011 – západní a jižní Čechy - 26. 3. 2011


děti:
1. Dance Team V. Brettschneiderové Domažlice
2. TS Slovan Plzeň - Tanja
3. D.C.Butterfly Sokolov
4. Storm Ballet Plzeň
5. TS Krok Klatovy

dospělí:
1. Storm Ballet Plzeň
2. TS Slovan Plzeň - Nelly
3. Dance Team V. Brettschneiderové Domažlice
4. Marty Dance Klatovy
5. TS Modern Klatovy
6. TS Krok Klatovy

























Výsledky | 1999 | 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011
bottom_line