wz
Výsledky závodů - 2006
Miss Valentine 2006, Tartu, Estonsko - 11. - 14. 2. 2006
Plakat
    kategorie: AGG children
             1. Nika     RUS     17,55     17,85     35,40
2. Valery UKR 17,50 17,70 35,20
3. Janika EST 17,15 16,85 34,00
4. Janika-Rainbow EST 16,85 16,50 33,35
5. SK MG Slovan Plzeň TCH 15,75 15,65 31,40
6. Elenia FIN 15,55 13,65 29,20
7. Janika-Chocolate buttons EST 15,85 - 15,85

 Několik našich fotografií ...

Odlet z Ruzyně - čekání na odbavení let Praha - Tallin
Oficiální trénink
Slavnostní nástup Foto s naší italskou oblíbenkyní
Foto s milými a upovídanými ruskými reprezentantkami Procházka nočním Tartu
Největší překvapení na naší procházce Odlet z Tallinu do Prahy a vezeme si s sebou naší Italku


 ... a několik fotografií naší konkurence.

konkurence konkurence
konkurence konkurence
konkurence konkurence



Kvalifikace na MS juniorek v ESG, Praha - 5. 3. 2006

      1. Sokol Velký Týnec     15,25
2. Sokol Praha VI. 15,23
3. SK MG Břeclav 12,98
4. SK Slovan Plzeň 12,62



MČR a světový pohár II. v ESG, Praha 29. - 30. 4. 2006

Seniorky: 1. National tým (BUL)     37,00
2. VVS/FRIDA (FIN) 36,35
3. Oskar (RUS) 35,20

Juniorky: 1. OVO Alfat (FIN)     16,50
2. Janika (EST) 15,75
3. OVO Ampellit (FIN) 12,10

V sobotní části maratónu se utkalo 29 týmů. V soutěži juniorek plzeňské závodnice obsadily celkově cenné 8. místo

Juniorský tým Fleret Juniorský tým Fleret

Naděje ml.: 1. Katarina (RUS)     16,15
2. Nelly - Sl.Plzeň (CZE) 13,75
3. Ritmika (ESP) 13,65

Naděje nejml.:    1. Velký Týnec (CZE)     13,25
2. Trasko Vyškov (CZE) 12,05
3. Tanja - Sl.Plzeň (CZE) 11,20
Naděje Naděje
Naděje Naděje
Naděje

fotografie na www.ehm.cz



MČR v ESG ČSMG, Vyškov 6. 5. 2006

1. SK Slovan Plzeň - tým Nelly     28,00
2. SK Trasko Vyškov 25,20
3. ASPV Brno 24,75

Tým Nelly se stal tento víkend již popáté mistrem ČR. GRATULUJEME!

Složení týmu:   Veronika Franková
Kateřina Dmitrišinová
Kristýna Michelová
Eva Sladká
Tereza Černá
Kristýna Procházková
Simona Shonknechtová (náhradnice)



1. Sokol Velký Týnec     25,00
2. SK Trasko Vyškov 21,80
3. SK Slovan Plzeň - tým Tanja 21,25

Tým Tanja obhájil bronzovou medaili, také moc gratulujeme!

Složení týmu:   Michaela Růžičková
Michaela Čardová
Kateřina Bohmannová
Denisa Puškárová
Linda Krausová
Adéla Ondrušová
Anežka Brejchová (náhradnice)

Naděje Naděje
Naděje Naděje
Naděje



Oblast. přebor v kombinovaném a základním programu v MG, M. Lázně 20. -21. 5. 2006

    III. VT:
1. Tereza Černá     SK MG Slovan Plzeň
2. Simona Schonknechtová SK MG Slovan Plzeň
3. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň
    II. VT:
1. Taťána Vopravilová     M. Lázně
2. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň
3. Adéla Sazamová SK MG Slovan Plzeň
4. Markéta Brůhová SK MG Slovan Plzeň
...
11. Eva Sladká SK MG Slovan Plzeň
    I. VT:
1. Františka Štěpánková     M. Lázně
2. Viktorie Zamborská a Pavlína Rožánková SK MG Slovan Plzeň
...
6. Veronika Šulcová SK MG Slovan Plzeň
7. Daniela Šedivcová SK MG Slovan Plzeň


    III.Kat. ZP:
1. Lenka Hajšmanová SK MG Slovan Plzeň
    II.Kat. ZP:
...
4. Andrea Korandová SK MG Slovan Plzeň
    I.Kat. ZP:
...
5. Adéla Ondrušová SK MG Slovan Plzeň
10. Michaela Kodýdková SK MG Slovan Plzeň
11. Lucie Černá SK MG Slovan Plzeň
17. Adéla Zrnová SK MG Slovan Plzeň



Závody v ZP a K, Praha 4. 6. 2006

    ZP - 1. kategorie:
Startovaly ročníky 97 a 98 (celkem 60 závodnic). Každý rok je v této kategorii velmi znát, protože se jedná o 1.-2. třídu a v tomto období je velmi poznat, zda s gymnastikou teprve začínáte a nebo zda již cvičíte několik let. Naše děvčata patřila k těm začátečníkům a radost nám hlavně udělaly:
Lucie Černá (roč. 98) - 23.míst a
Jana Krulová (roč. 99) - 32. místo

1. Viktorie Matsakyanová     Sokol Kr. Vinohrady
2. Nikol Fantová Sokol Kr. Vinohrady
3. Natálie Pečená VS Praha


    ZP - 2. kategorie:
Startovalo celkem 30 závodnic. Největší zlepšení zaznamenala Andrea Korandová, která poprvé závodila 21.5. V M.Lázních, kde obsadila na Oblastním přeboru 4.místo. V Praze skončila na 18. místě.

1. Markéta Kolcunová     VS Praha
2. Katka Zapletalové Sokol Kr. Vinohrady
3. Anna Mlejová GK Dejvice


    KP:
Závod byl premiérou před MČR. Našim závodnicím se představení moc nepovedlo. Můžeme jen pochválit výkon Markéty Brůhové a Pavlíny Rožánkové

II.VT
1. Anežka Šťástková     VS Praha (15,80)
2. Nikol Přečková Tesla Brno (15,55)
3. Zulejcha Ibragimová G.J.Praha (15,45)
...
6. Markéta Brůhová Slovan Plzeň (15,25)
9. Kristýna Michelová Slovan Plzeň (14,85)
16. Eva Sladká Slovan Plzeň (14,05)

I.VT
1. Linda Kotrbatá     VS Praha (16,40)
2. Monika Čápová VS Praha (15,50)
3. Michaela Brychová Tesla Brno (15,45)
...
7. Pavlína Rožánková Slovan Plzeň (15,05)
9. Viktoria Zamborská Slovan Plzeň (14,75)
10. Daniela Šedivcová Slovan Plzeň (14,40)





MČR v kombinovaném programu v MG, Břeclav 10. 6. 2006

V každé kategorii startovala celkem 17 závodnic podle postupových míst jednotlivých oblastí.

III. VT:
4. Kristýna Procházková SK MG Slovan Plzeň 14,85
(v sestavě se švihadle obsadila 1. místo a s celkovou známkou byla pouhých 0,5 za bronzovou medailí)
5. Simona Schonknechtová SK MG Slovan Plzeň 14,70
(v sestavě bez náčiní měla 3. nejvyšší známku)
6. Tereza Černá SK MG Slovan Plzeň 14,65


II. VT:
1. Adéla Sazamová SK MG Slovan Plzeň 14,90
4. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň 14,40
(v sestavě s míčem obsadila 3.místo)


I. VT:
4. Pavlína Rožánková SK MG Slovan Plzeň 14,05
12. Viktorie Zamborská SK MG Slovan Plzeň 13,00


družstva:
1. Jihomoravská oblast 1 11,00
2. Západočeská oblast 1 19,50
3. Západočeská oblast 2 21,00
4. Praha 1 23,00
5. Praha 3 25,00
6. Jihomoravská oblast 2 27,00
7. Severní Morava 1 36,50
8. Západočeská oblast 2 38,00





MČR v základním programu v MG, Praha 11. 6. 2006

Startovalo celkem 25 družstev a družstvo Západních Čech 1 obsadilo 4.-5. místo. Členkou tohoto družstva byla Lenka Hajšmanová, která ve své kategorii obsadila 8. místo




Plzeňský soudek, Hala TJ. Slavoj, Plzeň 14. 10. 2006

I. kat. (nejmenší):
1. Adriana Pindlová M. Č. Budějovice 7,90
2. Nikola Drdová M. Č. Budějovice 7,80
3. Denisa Foitlová M. Č. Budějovice 7,65
9. Katka Bohmannová SK MG Slovan Plzeň 7,30
14. Adéla Ondrušová SK MG Slovan Plzeň 7,05
15. Lucie Černá SK MG Slovan Plzeň
(celkem startovalo 18 závodnic)

II. kat. (III. VT):
1. Kritýna Procházková SK MG Slovan Plzeň 7,25
2. Tereza Černá SK MG Slovan Plzeň 7,15
3. Sim. Schönknechtová SK MG Slovan Plzeň 6,95
(celkem startovalo 12 závodnic)

III. kat. (II. VT):
1. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň 15,25
2. Anežka Šťastná VS Praha 15,05
3. Natálie Hlízová M. Č. Budějovice 14,25
4. Veronika Franková SK MG Slovan Plzeň 14,20
5. Eva Sladká SK MG Slovan Plzeň 14,15
(celkem startovalo 10 závodnic)





Soutěž společných skladeb, Chomutov 21. 10. 2006

Kat. nejmladší:
1. Astra Praha 15,450
2. SC Chomutov 15,250
3. SK MG Slovan Plzeň 14,525

Kat. nadějí:
1. TJ JMCH Praha 23,875
2. SC Chomutov 20,350
3. SK MG Slovan Plzeň 19,225

Kat. juniorek:
1. SK GiTy Brno 25,950
2. Máj Č. Budějovice 22,125
3. TJ JMCH Praha 22,000
4. SK MG Slovan Plzeň 19,325

(na Ceně města Chomutov startovalo celkem 25 družstev)






Soutěž společných skladeb, Praha 29. 10. 2006

E:
1. Astra Praha 15,65
2. SK MG Slovan Plzeň 14,70
3. SC Chomutov 14,25

D:
1. Trasko Vyškov 16,95
2. SKV Praha 16,675
3. SK MG Slovan Plzeň 16,525

Naděje:
1. Trasko Vyškov 21,00
2. SK MG Slovan Plzeň 20,075
3. Baver Třebíč 19,45

Juniorky:
1. Baver Třebíč 23,675
2. SKV Praha 22,65
3. SK MG Břeclav 21,875
4. SK MG Slovan Plzeň 19,00






Oblastní přebor - Hala TJ Slavoj, Plzeň 11. 11. 2006

kategorie E:
1. SK MG Slovan Plzeň 15,900
2. Slávia Karlovy Vary 12,575
3. SK Plzeň Bolevec 12,550

kategorie D:
1. SK MG Slovan Plzeň 16,975
2. TJ Slavoj Plzeň 13,750
3. GSK M. Lázně 11,950

naděje:
1. TJ Sokol Plzeň IV 21,150
2. SK MG Slovan Plzeň 19,275
3. TJ Slavoj Plzeň 17,075

juniorky:
1. SK MG Slovan Plzeň 19,225
2. GSK M. Lázně 18,200






MČR společných skladeb - Hala Lokomotivy, Plzeň 26. 11. 2006

fotografie z MČR - naděje a juniorky

naděje:
D A E srážka celkem
1. SK Motorlet Praha     3,10     7,25     5,75     0,00     10,925  
2. TJ JM Chodov 2,30 6,45 4,75 0,00 9,125
3. SK MG Havířov 2,55 6,05 4,85 0,40 8,750
4. SK Trasko Vyškov 2,40 6,35 4,75 0,50 8,625
5. TJ Sokol KP Brno 2,20 6,30 4,35 0,00 8,600
6. SK MG Slovan Plzeň   2,35 6,20 4,05 0,00 8,325
7. TJ ZŠ Hostivař 2,60 5,45 4,05 0,50 7,575
8. SK MG Baver Třebíč 1,70 5,30 3,60 0,50 6,600
9. TJ Sokol Plzeň IV 1,60 4,35 3,10 0,00 6,075
10. TJ Tesla Brno 1,85 4,40 3,40 0,50 6,025
11. SK GITY MS Brno 1,80 3,95 3,65 0,50 6,025
12. GSK Ústí nad Labem 1,20 3,65 2,95 0,00 5,375
13. TJ Slavoj Plzeň 1,05 4,15 2,55 0,00 5,150
14.  Sokol KV Praha 1,25 3,35 3,00 0,90 4,400

juniorky - stupně vítězů


juniorky:
D A E srážka celkem
1. SK GITY MS Brno I 4,00 7,35 6,40 0,00 12,075
2. SKMG Máj Č. Budějovice 3,05 6,65 5,70 0,00 10,550
3. SK GITY MS Brno II 3,30 6,30 5,35 0,00 10,150
4. SK MG Baver Třebíč 2,90 6,65 5,40 0,50 9,675
5. TJ JM Chodov 2,70 6,40 5,00 0,00 9,550
6. Sokol Praha VII 2,60 5,80 4,95 0,70 8,450
7. TJ Spartak Přerov 2,60 5,60 4,40 0,50 8,000
8. SK MG Břeclav 2,15 6,00 3,55 0,00 7,625
9. SK MG Mantila Brno 2,05 5,60 3,80 0,00 7,625
10. TJ Tesla Brno 2,50 5,55 3,40 0,00 7,425
11. SK MG Slovan Plzeň 2,10 5,35 3,10 0,20 6,625
12. TJ Sokol KV Praha 2,10 5,60 3,25 0,60 6,500
13. GSK 2. ZŠ Mar. Lázně 1,40 4,80 2,80 0,00 5,900

juniorky - stupně vítězů


seniorky:
Š poř. K+O poř. celkem
1. SK GITY MS Brno 12,225 1. 12,775 1. 25,000
2. SK MG Havířov 8,650 7. 11,600 2. 20,250
3. SK MG Baver Třebíč 9,100 2. 10,650 3. 19,750
4. SC 80 Chomutov 8,975 3. 9,700 5. 18,675
5. TJ Sokol Velký Týnec 8,900 4. 9,750 4. 18,650
6. TJ Tesla Brno 8,725 5. 9,175 6. 17,900
7. Sokol Praha VII 8,625 8. 8,525 7. 17,150
8. TJ Sokol KP Brno 8,650 6. 8,100 8. 16,750
9. TJ Slavoj Plzeň 7,800 9. 8,050 9. 15,850





Finsko - Helsinki - mezinárodní závod v ESG - 16. 12. 2006

1. VVS Elenia 94     FIN
2. Vhdoknovenie RUS
3. Gc Janika EST
4. Slovan Plzeň CZE

celkem startovalo 18 družstev

 Několik našich fotografií ...

Odlet z Ruzyně - čekání na odbavení let Praha - Tallin
Oficiální trénink
Slavnostní nástup Foto s naší italskou oblíbenkyní
Foto s milými a upovídanými ruskými reprezentantkami Procházka nočním Tartu
Foto s milými a upovídanými ruskými reprezentantkami
















































Výsledky | 1999 | 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011
bottom_line