wz
Výsledky závodů - 2000
Pohárový závod Region Vysočina, Jihlava - 16. 1. 2000

    I. kategorie:
             Vodňanská Iva - 1. místo
             Matějková Eliška - 4. - 5. místo
celk. počet závodnic: 42

    III. kategorie:
             Adamová Alžběta - 6. místo
celk. počet závodnic: 18

    IV. kategorie:
             Hirmerová Martlina - 7. místo
celk. počet závodnic: 9



Mezinárodní závod Citroen Cup České Budějovice - 12. 2. 2000

    II. kategorie (r. 88 - 89):
             Duchková Aneta - 8. místo
celk. počet závodnic: 23

   IV. kategorie (r. 84 a st.):
             Židlická Eva - 6. místo
             Hirmeerová Martina - 7. místo
celk. počet závodnic: 14



Celostátní soutěž seniorských družstev - 26. 2. 2000

    družstvo A - 4. místo
celk. počet závodnic: 11

    beznáčiní:
             Štěpánová Tereza - 9. místo
celk. počet závodnic: 11

    švihadlo:
             Hirmerová Martina - 5. místo
celk. počet závodnic: 11

    obruč:
             Hirmerová Martina - 5. místo
celk. počet závodnic: 11

    míč:
             Židlická Eva - 2. místo
celk. počet závodnic: 11

    kužele:
             Kováříková Lucie - 5. místo
celk. počet závodnic: 11

    stuha:
             Židlická Eva - 3. místo
celk. počet závodnic: 11



11. ročník Milevského poháRU - 4. 3. 2000

    II. kategorie:
             Vodňanská Iva - 6. - 7. místo
celk. počet závodnic: 25

    IV. kategorie:
             Duchková Aneta - 9. místo
             Prčková Martina - 20. místo
celk. počet závodnic: 21



Pohár dobré vůle/Goodwill Cup Motorlet Praha - 11. 3. 2000

    II. kategorie (roč. 1988 - 1989):
             Adamová Alžběta - 5. místo
celk. počet závodnic: 24

    IV. kategorie (seniorky):
             Židlická Eva - 4. místo
             Hirmerová Martina - 6. místo
celk. počet závodnic: 15



III. ročník Vinohradského hroznu - 12. 3. 2000

    kategorie C (1990 a ml.):
             Vodňanská Iva - 1. místo
             Matějková Eliška - 3. místo
celk. počet závodnic: 12

   kategorie B (1988 - 1989):
             Prčková Martina - 16. místo
celk. počet závodnic: 18



Jablonecká perlička - 19. 3. 2000

    I. kategorie (juniorky C):
             Vodňanská Iva - 3. místo
celk. počet závodnic: 17

    II. kategorie (juniorky B):
             Adamová Alžběta - 4. místo
celk. počet závodnic: 22

    IV. kategorie (seniorky):
             Židlická Eva - 3. místo
celk. počet závodnic: 11

    V. kategorie (dorostenky):
             Kováříková Lucie - 1. místo
celk. počet závodnic: 14



6. ročník Jarního poháru v Brně - 1. 4. 2000

    II. kategorie:
             Vodňanská Iva - 12. místo
celk. počet závodnic: 35

    III. kategorie:
             Adamová Alžběta - 9. místo
             Prčková Martina - 39. místo
celk. počet závodnic: 53



Mistrovství ČR I.VT (seniorky), Jihlava - 2. 4. 2000

             Židlická Eva - 4. místo
             Hirmerová Martina - 14. místo
celk. počet závodnic: 36



Závody v Halle (SRN) - 8. 4. 2000

    družstvo - 1. místo
celk. počet družstev: 7

    ročník 1990:
             Vodňanská Iva - 3. místo
celk. počet závodnic: 10

    ročník 1991:
             Rožánková Pavlína - 3. - 4. místo
celk. počet závodnic: 12

    ročník 1992:
             Šedivcová Daniela - 6. místo
celk. počet závodnic: 14



AJUR CUP v Hradci Králové - 8. 4. 2000

    I. kategorie:
             Trtílková Karolína - 8. místo
             Šulcová Veronika - 9. místo
celk. počet závodnic: 9

    II. kategorie:
             Adamová Alžběta - 2. místo
celk. počet závodnic: 16



10. ročník Ústeckého poháru - 9. 4. 2000

    juniorky B (1988 - 1989):
             Duchková Aneta - 4. místo
             Prčková Martina - 21. místo
celk. počet závodnic: 26

    juniorky B - finále:
             Duchková Aneta - 6. místo
celk. počet závodnic: 8

    seniorky (1985 a st.):
             Hirmerová Martina - 5. místo
celk. počet závodnic: 15

    seniorky - finále:
             Hirmerová Martina - 5. místo
celk. počet závodnic: 6



Mistrovství ČR Juniorek B a C, České Budějovice - 6. - 7. 5. 2000

    juniorky B:
             Adamová Alžběta - 18. místo
             Duchková Aneta - 22. místo
celk. počet závodnic: 57

    juniorky C:
             Vodňanská Iva - 14. místo
celk. počet závodnic: 68



VUK KERAMIKA POHÁR v Plzni - 13. 5. 2000

    juniorky C:
             Vodňanská Iva - 2. místo
             Matějková Eliška - 5. místo
celk. počet závodnic: 13

    juniorky B:
             Duchková Aneta - 2. místo
             Adamová Alžběta - 3. místo
             Prčková Martina - 9. místo
celk. počet závodnic: 29

    dorostenky:
             Kováříková Lucie - 1. místo
             Štěpánová Tereza - 3. místo
celk. počet závodnic: 16




Celostátní soutěž juniorských družstev - 3. 6. 2000

    družstvo A - 5. místo
celk. počet závodnic: 8

    beznáčiní:
             Vodňanská Iva - 3. místo
celk. počet závodnic: 8

    švihadlo:
             Duchková Aneta - 2. místo
celk. počet závodnic: 8

    obruč:
             Adamová Alžběta - 3. místo
celk. počet závodnic: 8

    míč:
             Prčková Martina - 6. místo
celk. počet závodnic: 8

    kužele:
             Duchková Aneta - 6. místo
celk. počet závodnic: 8

    stuha:
             Adamová Alžběta - 5. místo
celk. počet závodnic: 8



Mistrovství ČR - DOROSTENKY - 10. 6. 2000

             Kováříková Lucie - 2. -3. místo
             Štěpánová Tereza - 8. místo
celk. počet závodnic: 40




Plzeňský pohár - Memoriál Jiřiny Krocové - 30. 9. 2000

    I. kategorie:
             Vodňanská Iva - 2. místo
celk. počet závodnic: 10

    II. kategorie:
             Adamová Alžběta - 4. místo
celk. počet závodnic: 16

    III. kategorie:
             Duchková Aneta - 5. místo
celk. počet závodnic: 11

    IV. kategorie:
             Židlická Eva - 2. místo
             Hirmerová Martina - 3. místo
celk. počet závodnic: 8

    družstvo (3 závodnice) - 2. místo
celk. počet závodnic: 5



GYM Cup v Jihlavě - 1. ročník - 7. 10. 2000

    I. kategorie:
             Matějková Eliška - 4. místo
             Rožánková Pavlína - 13. místo
celk. počet závodnic: 14

    IV. kategorie:
             Židlická Eva - 2. místo
             Hirmerová - 3. místo
celk. počet závodnic: 6




Plzeňský soudek - 14. 10. 2000

    I. kategorie (1992 a ml.):
             Šeivcová Daniela - 4. místo
             Sazamová Adéla - 7. místo
             Tesařová Veronika - 7. místo
celk. počet závodnic: 16

   II. kategorie (1990 - 1991):
             Vodňanská Iva - 3. místo
             Matějková Eliška - 11. místo
             Rožánková Pavlína - 12. místo
celk. počet závodnic: 22

    III. kategorie (1988 - 1989):
             Duchková Aneta - 3. místo
celk. počet závodnic: 22

    IV. kategorie (1986 - 1987):
             Adamová Alžběta - 4. místo
celk. počet závodnic: 9

    V. kategorie (1985 a st.):
             Hirmerová Martina - 2. místo
celk. počet závodnic: 6



10. ročník společných skladeb - 21. 10. 2000

    společná skladba D - 6. místo
celk. počet skladeb: 12

    společná skladba C - 2. místo
celk. počet skladeb: 9

    společná skladba MT - 4. místo
celk. počet skladeb: 8



Happy Cup 2000 v Belgii

    Seniorky:
             Židlická Eva - 9. místo
             Hirmerová Martina - 12. místo
celk. počet závodnic: 16

    finále OBRUČ:
             Židlická Eva - 6. místo
celk. počet závodnic: 8

    finále STUHA:
             Židlická Eva - 5. místo
celk. počet závodnic: 8



7. ročník společných skladeb v Brně - 11. 11. 2000

    kategorie D1:
             společná skladba D - 1. místo
celk. počet závodnic: 3

    kategorie C:
             společná skladba C - 2. místo
celk. počet závodnic: 10

    kategorie MT:
             společná skladba MT - 3. - 4. místo
celk. počet závodnic: 10



Mistrovství republiky ve společných skladbách, H. Králové - 18. 11. 1999

    společná skladba MT - 7. - 8. místo
celk. počet skladeb: 10

             skladba s kuželi - 7. místo
             skladba se 2 míči a 3 švihadly - 6. místo





































Výsledky | 1999 | 2000 | 2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011
bottom_line