Náš oddíl uspořádal v Divadle ALFA každoroční Vánoční defilé. Letos to bylo již po 18. Je to slavnostní zhodnocení uplynulého roku a děvčata ukázala rodičům, příbuzným a známým, jak pokročila se svými sportovními dovednostmi.

Objev roku: Andrea BOHUSLAVOVÁ
Skokan roku: Karolína KARASOVÁ
Nejlepší tým: Taneční tým HUMAN
Nejlepší jednotlivkyně: Karolína STRAKOVÁ
Trenérky, které připravují děvčata k závodům: Pavlína ROŽÁNKOVÁ, Kristýna MICHELOVÁ Klára WINDSOROVÁ, Jana KRULOVÁ
DEFILÉ - VIDOZÁZNAM
DEFILÉ - FOTOGRAFIE

SK MG Slovan Plzeň přeje všem do Nového roku hodně zdraví, štěstí a vše nejlepší.
Závodnicím mnoho sportovních úspěchů.

26. 11.    IV. kolo Českého poháru 2016
26.11. v Praze skončila série Českomoravského poháru - česká část. V krásně vyzdobené hale Vodních staveb se čtvrtým závodem dobojovalo v základní části. Naše děvčata celkově obsadila 6.místo. I když se výsledky našich děvčat stále lepšily, bohužel vstup do prvních kol byl poznamenán velkou absencí a tento tréninkový deficit se velmi těžko doháněl.

5. 11.    Vinohradský pohár
V Praze se konaly závody o " Vinohradský pohár " ve společných skladbách. Naše děvčata se zúčastnila pod vedením trenérky Kristýny Michelové a podruhé v této sezóně stanula na bronzovém stupínku. Gratulujeme.

22. 10.
    a
23. 10.
   Velká cena Plzně a I. kolo Českého poháru 2016
ve společných skladbách linie B
Nejlépe se dařilo týmu Kristýny Michelové v V. kategorii, ve které naše děvčata vyhrála a získala nejen zlaté medaile, ale i pohárový dort.
K vítězství gratulujeme. V třetí kategorii na 1.až 2. místě skončila naše společná skladba s obručemi, které se v sobotu nedařilo a obsadila v prvním kole Českého poháru 8. místo. Třetí místa pak obsadila ve II. kategorii děvčata pod vedením Kláry Windsorové a ve IV. kategorii Marcela Slachová a Káťa Havrylovská.
Všem našim závodnicím a trenérkám gratulujeme.

22. 10.
    a
23. 10.
      V sobotu a v neděli pořádáme následující dva závody. Přijďte se na nás podívat.

15. 10.    Velká cena Chomutova
Naše děvčata mají za sebou první závod sezóny. Gratulujeme závodnicím Karolíně Strakové, Vandě Janů, Ráchel Zahradilové, Kristýně Beránkové, Alžbětě Bečvářové a Anastázii Avakjan k zisku bronzových medailí a samozřejmě trenérce Kristýně Michelové.

Zde najdete pár fotografií ze závodu.
Pár fotografií najdete také zde VC Chomutova.

6. 9.    Na červencovém krásném mistrovství v Českých Budějovicích se nejlépe ze všech kvalifikovaných 12ti závodnic v 8 kategoriích ZP a KP moderní gymnastiky Plzeňského a Karlovarského kraje dařilo naší Karolíně Strakové. Dokonce tato bramborová medaile je nejlepší výsledek Západočeské oblasti na všech jarních mistrovstvích. Karolíně, trenérce Libuši Paulové, Pavlíně Rožánkové a doprovázející Kláře Windsorové GRATULUJEME.

Video z vystoupení na MČR

25. 4.    Do fotografie přibyla další dávka fotografií a přidáváme i několik medailových úspěchů:

V sobotním závodě se podařilo získat krásné a cené 2 medaile. V I. kategorii si stříbro vysoutěžila Anastázie Avakjan a ve II. kategorii bronz Karolína Straková. Bramborovou medaili pak získala ve IV. kategorii Lucie Bubeníková.

V kombinovaném programu ve II. kat. nám největší radost udělala Kristýna Beránková. Obsadila krásné druhé místo a získala stříbrnou medaili. Na čtvrtém místě v téže kategorii skončila Ráchel Zahradilová. Druhou bramborovou medaili pak v I. kategorii získala Anastázie Avakjan. Káťa Havrylovská ve třetí kategorii obsadila 6. místo a Marcela Slachová ve 4. kategorii obsadila 7. místo.

Zlato si vybojoval v neděli tým Kristýny Michelové se skladbou Human. Mrkněte i na videozáznam...

Všem patří veliká gratulace!

21. 4.    Přinášíme první fotografie z víkendových závodů.

20. 4.    Jarní pohár a Spring Cup

O víkendu proběhly hned 2 závody - Jarní pohár a Spring Cup. Brzy se můžete těšit na fotky a výsledky.

12. 4.    9.4. Cheb

9.4. se také konala v Chebu kavalifikace na MČR malých skupin v art disciplínách. Náš tým pod vedením Kristýny Michelové postoupil na MČR z druhého místa. Postupovaly jen 3 týmy. Gratulujeme.

11. 4.    9.4. Praha - Goodwill Cup 2016

Na Motorlet do Prahy jezdíme moc rádi. Krásná hala uvítala 25 sportovních oddílů z ČR a organizátoři rozdělili závod na část pro základní program, kombinovaný a volný program. Je jen málo takových závodů, kde mohou diváci spatřit všechny disciplíny moderní gymnastiky.

Nám největší radost udělala Karolína Straková, která získala zlatou medaili. Stříbrnou si odvážela Káťa Havrylovská, Stázička Avakjan a Alžběta Bečvářová. Bronzovou pak Vanda Janů. Na 8. místě se umístila Jůlinka Kučajeva.

Gratulujeme medailistkám a děkujeme pořadatelům za krásný závod.

Několik dalších fotek najdete také v galerii.

A nějaké ty bodíky nám přibyly také do TOP20.

5. 4.    3. 4. - Mariánské Lázně (základní program)

V neděli ovšem hala v Mariánských Lázních praskala ve švech. Takovou nadílku závodnic asi ještě nezažila.

Velkou radost nám udělala Karolína Straková, která obsadila v nevídané konkurenci krásné 2. místo. Gratulujeme. Do desítky nejlepších v jednotlivých kategoriích se vešla ještě naše Lucie Bubeníková - 5. místo a Jana Honzíková - 9. místo. Také jim Gratulujeme.

4. 4.    2. 4. - Mariánské Lázně (kombinovaný program)

Děkujeme Olze Vodičkové za uspořádání přátelského závodu pro kombinovaný program. Děvčata si vyzkoušela nové sestavy a hlavně jela domů ověšena medailemi a to se jim líbilo.

Káťa získala zlatou za sestavu s obručí a stříbrnou ve víceboji.

Stříbrnou ve víceboji získala Stázička a za švihadlo bronzovou.

Marcelka pak bronzové medaile za víceboj a družstva.

22. 3.    19.3. Tábor - první závod v sezóně

Do krásného historického města v Jižních Čechách jsme zavítali na závody vlastně poprvé. Našim závodnicím se závod podařil a tak jsme mohli vézt domu 3 medaile. Stříbrnou, bronzovou a bramborovou.

Ráchel se sice dopustila chyb, ale přesto jí její nová krásná sestava a výkon stačil na stříbrný stupínek, i když konkurence nebyla vůbec malá a tomuto výsledku jsme po dokončení sestavy moc nevěřili. Nakonec vybojovala druhé místo a tak jí patří velká gratulace.

Kristýna přijela na závod s větším tréninkovým mankem, ale také se s novou sestavou statečně poprala a zanechala pěkný dojem. Obsadila ve velké konkurenci 18ti závodnic velmi pěkné 6. místo.

V základním programu nám zase udělala radost hlavně Stázička, která obsadila krásné 3. místo a patří jí velká gratulace. V této kategorii se na pěkném 7. místě umístila Nikolka a neztratila se ani Jůlinka, pro kterou to byl úplně první závod ve své kariéře (dříve se věnovala tanečním soutěžím).

Také prvním závodem prošla v nejmladší kategorii Terezka a i ona se vešla do 10.místa a obsadila mezi 19 soupeřkami velmi pěkné 9. místo.

Bramborovou medaili si z náročného závodu odvezla Karolína. V její kategorii si nejcennější medaile rozdělila moc pěkná děvčata z Budějovic. Poděkování patří trenérkám Kristýně Michelové a Kláře Windsorové