wz

Aktuality 2015

7. 12.    Vánoční defilé 2015 se blíží...
2. 12.    Po řadě závodu se nám bodově promíchala také TOPka.


23. 11.    15.11. Velká cena Plzně - soutěž pohybových skladeb
Našemu tanečnímu studiu se dařilo. Získalo 2 zlaté (tým Tanja a tým Express) + 3 stříbrné (tým Cindy, tým obruče a tým kužele a obruče). Tým Katja obsadil 4. místo. GRATULUJEME!Další fotky najdete v galerii.


20. 11.    14.11. Druhý díl Českomoravského poháru
Druhý díl Českomoravského poháru se odehrál v rámci Velké ceny města Plzně a akce ČUS - Sportuj s námi.

Startovalo 57 skladeb z celé ČR. Nejlépe se dařilo týmu Tanja (Ráchel Zahradilová, Kristýna Beránková, Alžběta Bečvářová, Barbora Malíková a Ester Kroutilová), který získal bronz. GRATULUJEME.

Náš tým v I. kategorii obsadil 7. místo, tým IV. kategorie 8. místo a tým Cindy 13. místo.Další fotky najdete v galerii.


20. 11.    7.11.2015 pro taneční studio – 2 bronzové medaile z MS v Liberci
Taneční tým Tanja a náš tým A vybojovaly v mezinárodní konkurenci bronzové medaile. GRATULUJEME.Další fotky najdete v galerii.


5. 11.    Českomoravský pohár – část Český pohár I. – Mariánské Lázně 5.10.
Děkujeme Olze Vodičkové, že v rámci obrovského závodu (startovalo 61 skladeb z Čech i Moravy) uspořádala i pohár Plzeňského a Karlovarského kraje (Západočeský pohár).

Nejlépe se dařilo našemu týmu Tanja (Zahradilová, Beránková, Bečvářová, Malíková a Kroutilová). Západočeský pohár děvčata vyhrála a od medaile v Českém poháru je dělilo jen málo. Obsadily 4. místo ze 14 týmů. Gratulujeme!

Také společná skladba s obručemi I.kategorie (Straková, Janů, Gavrylovská a Nová) si nevedla špatně. V Západočeském poháru zvítězila a v Českém poháru získala pěkné 5. místo. Gratulujeme!

Společná skladba kat. IV. sice také Západočeský pohár vyhrála, ale v Českém poháru pro pokažené jedno provedení na ní zbyla jen 9. příčka. Naše společná skladba Cindy startovala poprvé. V Západočeském poháru skončila na 5.místě a v Českém poháru na 11. místě.

Děkujeme trenérkám Rožánkové, Michelové a Krastové za přípravu závodnic.Další fotky najdete v galerii.


21. 10.    17.10. První závod podzimní sezóny v Chomutově.
Náš tým Tanja si zazávodil v kategorii „ Nadějí“. V obrovské konkurenci s mezinárodní účastí se držel statečně (nemáme sestavu připravenu na kategorii Nadějí) a podařilo se mu umístit do poloviny startovního pole. Ze 17 týnů obsadil velmi pěkné 8. místo.Děvčata společné skladby I. kategorie obsadila 4. místo a děvčata IV. kategorie obsadila 5. místo

Zároveň přidáváme i novou TOP20ku.


21. 10.    Letní soustředění na konci prázdnin na Orlíku pro naše závodnice moderní gymnastiky a tým A tanečního studia tentokrát doplnily fotbalistky Dukly Praha a opět naši rybáři. Další fotky najdete v galerii.
21. 10.    Příměstský tábor na Unionu pro děti Tanečního studia a širokou veřejnost proběhl v červenci a těšil se velkému zájmu. Dětem se líbilo. Další fotky najdete v galerii.
11. 6.    Chcete se podívat, jak to děvčatům na MČR šlo? Podívejte se na video.


8. 6.   
Mistrovství ČR v KP a ZP - Chomutov 6.-7.6.2015 = 1 medailePřesto, že se na MČR mohly kvalifikovat jen medailistky z Oblastního přeboru a u KP dokonce jen první 2 závodnice, kvalifikovalo se nám celkem 9 našich závodnic (Kristýna Beránková, Lucie Bubeníková, Vanda Janů, Věra Jirásková, Jana Honzíková, Marcela Slachová, Karolína Straková, Klára Windsorová a Ráchel Zahradilová – řazeno podle abecedy). Bohužel za Věru Jiráskovou na MČR pro její zranění odjela náhradnice z Mariánských Lázní a tak jsme byli oslabeni o jednu z nejlepších závodnic našeho SK. Přesto se nám podařilo vybojovat medaili.

V krásné nové sportovní hale zorganizovala mistrovství MIKA Chomutov a na fungl novém koberci Pastorelli se to našim děvčatům cvičilo dobře. Všechny podaly svůj nejlepší výkon a k jejich v ýsledkům jim musíme poblahopřát. V ZP se všechny naše závodnice umístily v první třetině startovního pole z 25ti startujících v každé kategorii a navíc je kolikrát i 0,5 bodů dělilo od cennější medaile, či od medaile vůbec.

Nejlépe se dařilo Lucii Bubeníkové, která stanula na stupních vítězů a získala bronzovou medaili.
  • 1. Milerová MIKA Chomutov 15,35
  • 2. Ponížilová SK MG Zlín 15,05
  • 3. Bubeníková Lucie Slovan Plzeň 15,00
Ráchel Zahradilové od medaile dělilo také jen 0,5 desetiny bodu a dělila se o 4-5místo (ale MG má pro tyto případy pravidlo a už podruhé v této sezóně na něj Ráša doplatila).
  • 1. Nováková Tesla Brno 15,85
  • 2. Strab Tesla Brno 15,75
  • 3. Žamberská VS Praha 15,55
  • 4. Rikanová TJ Lesná Brno 15,50
  • 5. Zahradilová Ráchel Slovan Plzeň 15,50

  • 9. Beránková Kristýna Slovan Plzeň 15,05
Kristýna Beránková zahajovala celé mistrovství a na to, že to bylo její první mistrovství si vedla velmi dobře. Obsadila 9. místo s malou ztrátou 0,40 desetiny na medaili. Někdy stačilo jen velmi málo a až do 12. místa se bojovalo o každou setinku.

Ve II. kategorii jsme měli také 2 závodnice:
Karolína Straková obsadila 11.místo se ztrátou na vítězku 1,40 a se ziskem 14,20 a hned za ní na 12. místě se umístila Vanda Janů se ziskem rovných 14,00 bodů.

Ve IV. kategorii jsme měli 1 závodnici Janu Honzíkovou a ta obsadila 11. místo. Bohužel nám pořadatel oficiální výsledky této kategorie zatím nedodal.

V kombinovaném programu 10. místo obsadila Marcela Slachová a 11. místo Klára Windsorová. Marcelka získala 14,65 bodů a na zlato ztrácela 1,35 bodů a na bronz 0,85 bodů. Klára obdržela 13,95 a tady byla ztráta na první místo 2,15 bodů a na bronz 2,10. V této kategorii vítězky obdržely shodně 16,10 bodů a o stupínky se musely podělit zase na základě pravidla vyššího dílčího hodnocení.

Všem našim děvčatům a trenérkám Pavlíně Rožánkové, Kristýně Michelové a Kristýně Procházkové moc děkujeme za dobrou práci v jarním závodním období, hlavně za to, že se jim podařilo dobře naladit formu právě na ten nejdůležitější závod a GRATULUJEME k dosaženým výsledkům.

Další fotky najdete v galerii.


1. 6.   
30.5. Praha – malé předkolo MČRÚčast celkem z 11ti měst a 17ti klubů (Břeclav, Brno, Zlín, Veselí nad Moravou, Praha, Chomutov, Budějovice, Mariánské Lázně, Plzeň, Ústí nad Labem a Milevsko). V tak velké konkurenci nám největší radost udělala Ráchel Zahradilová, která vybojovala stříbrnou medaili a Alžběta Bečvářová, která získala bronz. GRATULUJEME. Gratulace také patří Kláře Windsorové k 5. místu a Marcelce Slachové k 9. místu.

Zároveň přidáváme i novou TOP20ku.


1. 6.   
23.5. Jarní pohár města Plzně 2015hala Slavoje přivítala účastníky Jarního poháru. Naše děvčata opět dokázala vybojovat medaile.

1. místa a zlaté medaile získaly Ráchel Zahradilová, Lucie Bubeníková a Klára Windsorová
2. místo a stříbrnou medaili získala Kristýna Beránková
3. místa a bronzové medalie patřily Vandě Janů a Marcele Slachové

Podívejte se, jak to děvčatům šlo, máme tu několik videí:27. 5.   
24.5. Spring Cup 2015Gratulujeme děvčatům tanečního týmu A k vítězství a dětskému týmu ke 4. místu.

Soutěž pohybových skladeb měla v letošním roce 2 NEJ. Zúčastnilo se jí zatím nejvíce měst (Plzeň, Strakonice, Rokycany, Tlučná, Líně, Bezděkov, Katovice a přihlášeny byly i Mariánské Lázně). Celkem startovalo 20 skladeb. V porotě pracovala zvučná jména: Jana Houšková, Lucie Študlarová, Pavel Janecký a Patrik Tenev.

V naší galerii najdete také další fotky.


20. 5.   
Oblastní přebor – kvalifikace na MČRMariánské Lázně tradičně uvítaly moderní gymnastky Plzeňského a Karlovarského kraje 17.5.

Největší radost a nejlepší výsledek nás čekal v I. kategorii ZP. Zde startovalo 26 závodnic z 5ti oddílů. Přebornicí Západočeské oblasti se stala a zlatou medaili získala Ráchel Zahradilová a hned druhá skončila Kristýna Baránková, 5. Alžběta Bečvářová, 8. Ester Kroutilová, 11. Barbora Malíková, 12. Nikole Zagurská, 13. Anastázie Avakjan a 17. Sára Dajbychová.

Ve II. kategorii nás čekaly opět dvě medaile – stříbrná pro Vandu Janů a bronzová pro Karolínu Strakovou. Barbora Nová obsadila 7. místo.

Ve III. kategorii zase jedna medaile – stříbrná pro Lucii Bubeníkovou a ve IV. kategorii zase stříbrná pro Janu Honzíkovou. 5. Skončila Klára Bubeníková a 6. Kamila Holubová.

Gratulujeme našim závodnicím ZP nejen k zisku 6ti medailí (1x zlato 4x stříbro a 1x bronz), ale i k 5ti přímým postupům na MČR.

Odpoledne probíhala kvalifikace v KP. A zde nám nadělovaly naše závodnice samé stříbro. Stříbrná je Věra Jirásková, Marcela Slachová a Klára Windsorová. Gratulujeme. (4. Lenka Nováková, 6. Patricie Čechová, 7. Káťa Gavrylovská a 8. Lucie Hájková).

V naší galerii časem najdete také další fotky.


6. 5.   


4. 5.   
3. 5. – 30. ročník Chomutovského poháru

V neděli přivezla naše malá výpravu dvě medaile – takové pohlazení po minulé neděli. Děkujeme organizátorům za krásný závod.

Ve III. VTp nás reprezentovala zraněná Věra Jirásková a s krásnou známkou za volnou sestavu bez náčiní 8,05 se dělila o 2. místo. Ale bohužel pravidlo v MG říká, jak postupovat při shodném zisku bodů a to posunulo Věru Jiráskovou na bronzový stupínek za děvčata z VS Praha Orlickou a Lukavcovou.

Ve II. VTp dosáhla na medaili Marcela Slachová a také získala bronzovou. Tentokrát Marcelka stála na stupínku s Vokatou z Jablonce a Novákovou z MIKy Chomutov. 12. místo pak obsadila Patricie Čechová, kterou obruč zase trochu neposlouchala.

V ženách obsadila 5. místo Klára Windsorová a na stupních stála děvčata Charvátová a Čermáková z SC 80 Chomutov a Horáčková z Jiřetína.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme Pavlíně Rožánkové za jejich přípravu a doprovod.

Další fotky najdete v galerii, Zároveň přidáváme i novou TOP20ku.


22. 4.    Nová TOP20ka je tu ;)


21. 4.   
19.4. Mariánské Lázně - XXVI. Memoriál Milady Duckeové


Krásný sluneční den uvítal přes 150 závodnic z celé ČR a nám přinesl další medaile: Ráša Zahradilová získala krásné ocenění za své výkony a právem jí patřilo zlato. Kristýna Beránková stanula vedle ní a vybojovala stříbro. Druhé zlato získala Lucie Bubeníková.

Také ostatní naše závodnice si nevedly špatně:
ročníky 2007:
Nejlépe si vedla Nikole Zagurskaja, která skončila z 25 závodnic na velmi pěkném 6. místě.....9. pak Ester Kroutilová a 19. Stázi Avakjan

ročníky 2006:
1. Ráša Zahradilová a 2. Kristýna Beránková - obě Slovan Plzeň.... 4. Bětka Bečvářová a 10. Barča Malíková z 21 závodnic

ročníky 2004 + 2005 (35 závodnic):
6. Karolína Straková, 12. Vanda Janů a 24, Barča Nová

ročníky 2003 + 2002:
1. Lucie Bubeníková ze 14ti závodnic

ročníky 2001 a starší:
5. Jana Honzíková ,10. Klára Bubeníková a 13. Kamila Holubová

Všem našim závodnicím GRATULUJEME!

Další fotky najdete v galerii.


13. 4.   
11.4. Goodwill Cup – Motorlet Praha = 3 zlaté a jedna stříbrná

Druhým rokem vedla jedna z prvních cest jarního závodního období na krásný závod na Motorlet do Prahy. I letošní ročník se stal pro nás úspěšným a naše závodnice nám udělaly velkou radost.

První zlatou medaili vybojovala Ester Kroutilová, ale dobře zacvičila i Stázička Avakjan. Druhou zlatou medaili pak získala za skvělý výkon a krásné známky Ráchel Zahradilová v kategorii ročníků 2006. Určitě velkou radost měla Kristýna Beránkové – svůj velký první závod ozdobila v této kategorii stříbrnou medailí. Pěkný výkon podala v této kategorii i Alžběta Bečvářová a Barbora Malíková, pro kterou to byl úplně první závod jednotlivkyň. Třetí zlatá medaile pak patřila Vandě Janů v II. kategorii ročníků 2005. Gratulujeme závodnicím a jejich trenérkám Libuši Paulové a Pavlíně Rořánkové a děkujeme Lence Hajšmanové za pomoc při rozhodování.

I.kat. ročníky 2007: 1. Ester Kroutilová Slovan Plzeň, 2. Klára Zápotocká VS Praha, 3. Iva Šafrová GSK Ústí nad Labem……6. Anastázie Avakjan Slovan PlzeňI. kat. ročníky 2006: 1. Ráša Zahradilová Slovan Plzeň, 2. Kristýna Beránková Slovan Plzeň, 3. Eliška Pelouchová SK MG Veselí nad Moravou…..5. Bětka Bečvářová a 7. Baruška Malíková Slovan PlzeňII. kat. ročníky 2005: 1. Vanda Janů Slovan Plzeň, 2. Kateřina Karabinová Motorlet Praha, 3. Tereza Krištofíková Chemopotrol LitvínovDalší fotky najdete v galerii, a v TOP20ce zas můžete sledovat bodový vývoj ;)


7. 4.   
První zlatá medaile sezóny

29.3. (hala Lokomotivy Plzeň) - první zlatá medaile pro tým hlavní taneční kategorie Luce Študlarové a Kristýny Michelové. GRATULUJEME!Další fotky najdete v galerii.


25. 3.   
První medaile sezóny

Dne 22.3. se v Pekle konalo regionální kolo v tanečních formacích SUT. Na MČR postupovaly vždy první 3 v kategorii.

Finálové výsledky o postup na MČR:
1. Storm ballet Plzeň
2. Modern Klatovy
3. TS Slovan Plzeň
4. Marty Dance Klatovy
5. DC Infinity Plzeň

K postupu a k bronzové medaili děvčatům a Lucii Študlarové GRATULUJEME!

Máme tu zároveň letošní první TOP20ku.