wz

Aktuality 2014

18. 12.    Máme tu pro Vás pár fotek z WADF Liberec ...12. 12.    Vánoční Defilé se koná 14.12. od 18,00 v divadle Alfa.9. 12.    Finále se nezdařilo. Nemoc nejlepší závodnice týmu Věry Jiráskové, příprava na Vánoční Defilé, ale i podcenění soupeřek způsobilo zklamání z výsledku finále Českomoravského poháru. Se čtvrtým místem v Břeclavi určitě není nikdo spokojen, vždyť to bylo rozehráno na zlato. Škoda, ale snad příště!!!!
2. 12.    Český pohár ve III. kategorii vyhrál náš tým Jenny a děvčatům I. kategorie patřily bronzové medaile. 30.11. končila v Praze na Zeleném pruhu série Českého poháru 2014. Náš tým I. kategorie 2005 + 2006 jel na tuto soutěž oslaben o nejlepší závodnici týmu Poli Gavrylovskou, která má ruku v sádře. Musela zaskočit maličká Ester Kroutilová ročníku 2007. Tým skončil sice v Praze na bramborové pozici, ale bronzové příčky v sérii Českého poháru uhájil. Gratulujeme děvčatům i trenérce Pavlíně Rožánkové. Zlato patří ve III. kategorii našim děvčatům a trenérkám Michelové a Procházkové. V domácím prostředí sice třetí kolo vyhrály VS Praha, ale na naše děvčata to v celkovém pořadí nestačilo. Patří jim proto velká gratulace k velké zlaté medaili.
Podívejte se na výsledky závodu, na celkové výsledky v Čechách i na novou TOP20ku.
27. 11.    Konec roku se blíží a my už víme, co nás čeká v příštím roce ... kalendář soutěží a akcí 2015.


20. 11.    Přidali jse spoustu fotek do galerii z ČM poháru...


18. 11.    V neděli 16.11. pokračoval v Plzni Českomoravský pohár II. částí. Bylo nám velkou ctí, že jsme byli opět zařazeni i v tomto roce jako pořadatelé jednoho z 6ti kol (3 v Čechách a 3 na Moravě).

Máme velkou radost, že naše závodnice potvrdily i na domácí půdě dobrou výkonnost a bojovaly o medailové pozice. Dokonce náš tým ve III. kategorii již podruhé stanul na stupínku nejvyšším a II. díl opět vyhrál. Také náš tým v I. kategorii obhájil bronzovou příčku. Děvčatům a trenérkám k těmto krásným výkonům GRATULUJEME.Podívejte se na kompletní výsledky.

4. 11.   
2.11. Velká cena Plzně

Hala Slavoje v Plzni uvítala 146 gymnastek (28 soutěžních týmů) z Prahy, Horního Jiřetína, Nýřan, Horšovského Týna a Plzně.

Nejsilnější kategorii (14 let a starší), kde startovalo 9 týmů, vyhrál náš tým TS Slovan Plzeň (Michelová, Procházková, Windsorová, Bubeníková Klára a Lucie, Nová, Holubová, Hladká a Honzíková) GRATULUJEME!

Zlato si také odnesl:
Tým v III. kategorii (Nováková, Slachová, Hájková, Jirásková, Gavrylovská a Svobodová)
Tým v IV. kategorii (Čechová, Tintschlová, Kohoutová, Adamová, Nová a Šmucerová)

Stříbro pak patřilo týmu v I. kategorii (Avakjan, Malíková, Zagurskaja, Jíchová, Karasová, Kučajeva, Rauchová a Beránková)

Bronz pak patřil týmu ve II. kategorii (Gavrylovská, Straková, Janů, Zahradilová a Bečvářová)

Vlastně všechny naše týmy stály na stupních vítězů a proto moc a moc GRATULUJEME nejen našim 34 závodnicím, ale i trenérkám Rožánkové, Michelové, Procházkové a Gabrielové.Více fotogafií najdete také v galerii.

3. 11.   
31. 10. Liberec

Známé Babylon Centrum v Liberci už od středy hostilo účastníky WADF WORLD DANCE Championship 2014. Náš tým ve složení: Kristýna Michelová, Kristýna Procházková, Klára Windsorová, Klára Bubeníková, Kamila Holubová, Lucie Bubeníková a Veronika Nová si z kategorie Contemporary - small teams přivezly zlaté medaile. GRATULUJEME.Více fotogafií najdete také v galerii.

Podívejte se také na novou doplněnou TOP20ku.


29. 10.   
26.10. Českomoravský pohár – (Český pohár – 1. díl)

Dva starty = 2 medaile

Souběžně probíhá Český a Moravský pohár a do finále Českomoravského poháru postupuje pak 5 týmů v každé kategorii z české i moravské části.

Mariánské Lázně hostily 1.díl české části (na Moravě se tohoto kola ujal Zlín).

Musíme pogratulovat našim závodnicím hlavně ze III. kategorie, kterým se povedlo o 0,05 bodu zacvičit lépe, než hlavním favoritkám této kategorie - VS Praha. A tak nás v Mariánských Lázních potkalo velmi příjemné překvapení. 1. část Českého poháru vyhrála naše děvčata ve složení: Káťa Gavrylovská, Lucie Hájková, Věra Jirásková, Lenka Nováková, Marcela Slachová a Kristýna Svobodová. Velká Gratulace patří i trenérkám Kristýnám - Michelové a Procházkové.V první kategorii se také povedlo vybojovat medaile a to bronzové. Stupně vítězů patřily tentokrát Bětce Bečvářové, Poli Gavrylovské, Vandě Janů, Karolíně Strakové a Ráchel Zahradilové. Moc děvčatům k medailím gratulujeme a také jejich trenérce Pavlíně Rožánkové.

Několik fotogafií najdete také v galerii.


29. 10.   
Pohárová soutěž „ Poslední tanec sezóny“ Klatovy

Naše přípravka a děvčata týmu Angelina společně s trenérkou Veronikou Gabrielovou soutěžily v sobotu v Klatovech. Kategorii Miniděti vyhrála choreografie Veroniky Gabrielové „ Sex Bomb“. Děvčata s Angelinou získala stříbrné medaile. Gratulujeme

Podívejte se také na video.


23. 10.   
Stříbrná z Chomutova

18.10. se konal v Chomutově první závod sezóny společných skladeb. Náš klub se zúčastnil ve III. kategorii. Děvčata musíme pochválit hlavně za druhé provedení, kdy se známka blížila vítězkám z VS Praha. Marcelce Slachové, Lucii Hájkové, Lence Novákové, Věře Jiráskové, Kátě Gavrylovské a Kristýně Svobodové gratulujeme a děkujeme trenérkám Kristýně Michelové a Kristýně Procházkové, že připravily na sezónu 2014 hezkou skladbu.Několik fotogafií najdete také v galerii.


26. 9.    4.10. se uskutečnil Plzeňský pohár. Náš klub se především připravuje na soutěže týmů a tak na tento závod vyslal jen 3 naše závodnice. Všem třem se závod moc povedl a přinesly si domů 3 medaile:
Nejlépe zazávodila Věra Jirásková, která za švihadlo získala krásných 8,00 bodů a svoji kategorii vyhrála. Také Klára Windsorová s novými kužely prorazila na 1. místo startovního pole a tam se i po obruči udržela a svoji kategorii také vyhrála. Martina Tintschlová zazářila na začátku sestavy bez náčiní, ale chybičky v konci sestavy jí připravily o cené desetinky. Nakonec si vše napravila švihadlem a získala bronzovou medaili.

Děvčatům a doprovázející trenérce Kristýně Procházkové GRATULUJEME.Několik fotogafií najdete také v galerii.


26. 9.    V úterý 23.9. uvítal Centrální park na Lochotíně účastníky zábavně kulturního programu, který pro své klienty zorganizovala Diakonie ČCE – středisko Západní Čechy. Náš klub podpořil tuto charitativní činnost a přijal pozvání na akci jako host programu.

Děkujeme všem účastnicím: trenérkám Pavlíně Rožánkové a Veronice Gabrielové a samozřejmě závodnicím SK: Poli Gavrylovské, Vandě Janů, Karolíně Strakové, Ráše Zahradilové, Bětce Bečvářové, Nikole Zagurské, Stázičce Avakjan, Barunce Malíkové a Martině Tintschlové.Několik fotogafií najdete take v galerii.


10. 9.    První TOP20ka 2. pololetí 2014 je tu...


2. 9.    Druhá polovina srpna už opět patřila tréninkům. Od 15. do 23.8. se početná skupina vydala na Orlík, kde si kromě poctivých tréninků užívali všichni také relaxaci v bazénu i na pískovišti, hráli tenis skákali na trampolínách, lovili ryby (sumců prý ulovili hned 5) a po týdnu se přesunuli zpátky do Plzně, kde se děvčata se svými trenérkami pilně připravovala na novou závodní sezónu.Vše bylo důkladně zdokumetováno a fotkami se můžete pokochat v galerii.


13. 6.    A máme tady celkovou TOP20ku a 1. pololetí 2014.


5. 6.   

Druhý den - už 1.6. opět v hale v Hodoníně: Mistrovství v kombinovaném programu moderní gymnastiky pro rok 2014: Na tomto mistrovství náš klub a Západočeskou oblast (Plzeňský a Karlovarský kraj) reprezentovaly:
Ve III.VTp: Věra Jirásková a Káťa Gavrylovská
V I.VTp: Klára Windsorová a v ženách Kristýna Michelová.

Největší radost nám udělala Věruška Jirásková, která v obrovské konkurenci obsadila nádherné 4. místo a získala pomyslnou bramborovou medaili. Dařilo se i Kátě Gavrylovské, která skončila také na krásném 6. místě. Kristýně pak patřilo 9. místo (startovala těsně po složení maturitní zkoušky a tak na trénink moc času nezbývalo). Klára pak obsadila 15. místo. Všem a jejich trenérkám (Libuši Paulové, Kristýně Procházkové, Pavlíně Rožánkové a Kristýně Michelové) GRATULUJEME.


V galerii postupně přibývají fotky.


4. 6.   

Krásná hodonínská sportovní hala v sobotu 31.5. uvítala účastnice MČR v ZP moderní gymnastiky. Z naší Západočeské oblasti se kvalifikovaly z oblastního přeboru 2 družstva po 4 závodnicích. V každé kategorii startovalo 25 závodnic. Náš klub tak na MČR reprezentovala Poli Gavrylovská v I. kategorii (kategorie, která je co do konkurence ze všech nejtěžší, protože jí musí projít všechny závodnice). Poli si vedla výborně a jen 2 desetiny jí dělily od medaile. Obsadila krásné 5. místo. Poli Gavrylovskou trénuje Libuše Paulová

Ve druhé kategorii startovala Tereza Adamová, která obsadila 19. místo. Terezu Adamovou trénuje Kristýna Procházková a Pavlína Rožánková. Krásného výsledku se také dočkala ve III. kategorii Jana Honzíková, když obsadila celkově 5. místo. Janu Honzíkovou trénuje Pavlína Rožánková.

Děvčatům a trenérkám a také Kristýně Michelové, která se o ně na MČR vzorně starala děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu a Západočeské oblasti a GRATULUJEME.


V galerii najdete pár dalších fotek.


2. 6.    Konečně je tu nově doplněná TOP20ka...


27. 5.    Praha 25.5. - závod, který se nevešel do běžného závodního dne. Začínal brzy ráno a končil v pozdních nočních hodinách.

Využili jsme tento závod pro naše závodnice, které se nekvalifikovaly na MČR do Hodonína, ale chtěly si takové malé mistrovství také vyzkoušet.

Nejlépe se dařilo Vandě Janů a Kristýně Svobodové. Obě v obrovské konkurenci vybojovaly 5. místa. Ráša Zahradilová měla za bezku nejvyšší známku soutěže, ale neposlechlo jí švihadlo a rázem z toho bylo 7. místo. Na 7. místě také skončila Veronika Nová. 8. místa ve svých kategoriích patřila Karolíně Strakové, Bětce Bečvářové a Lence Novákové. Všechna tato umístění jsou krásná, protože jsou do 10. místa, zvlášť, když kategorie byly velmi silně obsazeny a všechny měly více jak 20 závodnic. GRATULUJEME a během pár dní doplníme i aktualizovanou TOP20ku.


20. 5.    Postupně plníme galerii Jarního poháru a Spring Cupu 2014. Na www.partyplzen.cz najdete další spoustu fotografií z Jarního poháru i Spring Cupu.


15. 5.    11.5. dopoledne patřila hala nejlepším závodnicím našeho klubu. Sestavili jsme z nich tým, který nezklamal a vybojoval 2. místo. Poli Gavrylovská obsadila ve své kategorii 2. místo Věra Jirásková svoji kategorii vyhrála, Lence Novákové patřilo třetí místo a Kristýna Michelová také svoji kategorii vyhrála. Gratulujeme!12. 5.    Průběžně budeme přidávat fotky a informace z víkendového závodění v Plzni. Zatím se můžete podívat na výsledky sobotního Jarního poháru.


7. 5.    4.5. proběhl Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje v základním programu – kvalifikace na MČR. Náš klub si odvezl 4 medaile jako v loňském roce.

V první kategorii jsme získali 2 medaile:
 • 1. místo a oblastní přebornicí se stala naše Poli Gavrylovská
 • 3. místo a bronzovou medaili si odvezla naše Vanda Janů
 • 4. Ráchel Zahradilová
 • 5. Karolína Straková
 • 6. Nicole Lanzendorfová
 • 11. Lucie Adamcová

V druhé kategorii jsme slavili stříbro:
 • 2. místo Tereza Adamová
 • 4. Barbora Nová

Stříbrná byla i třetí kategorie:
 • 2. místo Jana Honzíková
 • 4. Veronika Nová
 • 7. Kristýna Kačínová

Čtvrtá kategorie:
 • 5. Denisa Rubíčková

Přímý postup na MČR v Hodoníně si vybojovaly: Poli Gavrylovská, Tereza Adamová, Jana Honzíková a na další doplnění čeká Vanda Janů Děvčatům Gratulujeme.
4.5. Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje – kvalifikace na MČR. V této disciplíně si náš klub vedl dokonce lépe, než v loňském roce. Získal celkem 5 medailí a 2 tituly.

Jen ve III. VTp jsme získali kompletní sadu medailí:
 • 1. místo Věra Jirásková
 • 2. místo Káťa Gavrylovská
 • 3. místo Martina Tintschlová
 • 5. Patricie Čechová
 • 6. Kristýna Svobodová

Ve druhé kategorii:
 • 6. Lenka Nováková
 • 8. Marcela Slachová
 • 9. Lucie Hájková
 • 10. Lucie Bubeníková

Další medaili jsme získali v I. VTp a to díky Kláře Windsorové, která obsadila 2. místo


Druhou oblastní přebornicí se stala Kristýna Michelová v kategorii žen, kdy tuto kategorii vyhrála


Přímo na MČR postupují: Věra Jirásková a Kristýna Michelová a na svoji šanci čekají Káťa Gavrylovská a Klára Windsorová GRATULUJEME
7. 5.    Květinový závod ve Vinohradské sokolovně v Praze nám přinesl zlato pro Martinu Tintschlovou. Ze stříbrné se pak radovala Věra Jirásková a z bronzové ve své kategorii Káťa Gavrylovská. Všem medailistkám gratulujeme!

Více fotografií najdete v galerii


5. 5.    27.4. přivezla z Mariánských Lázní bronzovou medaili Kristýna Michelová. Gratulujeme!

V TOP20ce přibyla také spousta bodů, mrkněte.


2. 5.    26.4. se konal v Praze na Motorletu Goodwill Cup 2014. Moc děkujeme pořadatelům za krásný závod. V takovém prostředí se dobře závodí a tak se našim děvčatům dařilo a přivezla celkem 7 medailí.

Několik fotografií ze závodů najdete v galerii.

Ročníky 2006:
1. Ráchel Zahradilová     SK MG Slovan Plzeň
2. Klára Špaňárová SK Motorlet Praha
3. Alžběta Bečvářová SK MG Slovan Plzeň

Ročníky 2005:
1. Poli Gavrylovská     SK MG Slovan Plzeň
2. Vanda Janů SK MG Slovan Plzeň
3. Dorota Čechová TJ Sokol Třebovice

Ročníky 2003 - 2004:
1. Věra Jirásková SK MG Slovn Plzeň
2. Kristýna Svobodová     SK MG Slovan Plzeň
3. Zuzana Huráková SK Motorlat Praha

Ročníky 2003 - 2001:
1. Denis Kollmerová     SK Motorlet Praha
2. Marcela Slachová SK MG Slovan Plzeň
3. Viktorie Dekany TJ Sokol Třebovice7. 4.   
Z pražských Jinonic si přivezlo naše Taneční studio krásný pohár.
40 tanečních týmů se utkalo 5.4. v Jinonicích. Z 13ti juniorských týmů postoupilo do finále 6 a mezi nimi i náš tým Kristýny Michelové a Kristýny Procházkové. Ve finále pak vybojovala děvčata krásné 2. místo - Gratulujeme. Gratulace patří i druhému našemu týmu Míši Vlčkové, který musel také do juniorské kategorie a skončil na velmi pěkném 8. místě. Více fotografií najdete v galerii.31. 3.    30.3. se v Mariánkých lázních konal tradiční pohárový závod, na který se sjelo na 200 závodnic z celé ČR.

Nejlépe se dařilo Poli Gavrylovské, která svoji kategorii (33 závodnic) vyhrála a přivezla si domů zlato.

Jana Honzíková obsadila 2. místo a do Plzně vezla stříbro (27 závodnic).
Svoji první medaili v jednotlivkyních získala Ráchel Zahradilová. Té se na krku houpal bronz.

Další umístění:
6. Nicol Lanzendorfová
15. Kamila Holubová
16. Denisa Rubíčková
18. Tereza Adamová
20. Veronika Nová
21. Karolína Straková
30. Bára Nová

Další fotografie najdete v galerii. A spousta bodů přibyla také v TOP20ce.


28. 3.    22. - 23. března vyrazila děvčata na mezinárodní závody do chorvatského Záhřebu. Děvčatům se sestavy povedly a i když nedosáhly na medailová umístění, zanechaly velmi dobrý dojem přesto, že startovaly jen v jedné sestavě a soutěžily se závodnicemi z 8mi států Evropy. Závodu se zúčastnila: Marcela Slachová, Lenka Nováková, Káťa a Poli Gavrylovská. Trenérka Kristýna Michelová a rozhodčí Libuše Paulová. Více fotografií najdete v galerii.14. 3.    Střípky ze "zimního" soustředění najdete v galerii. A body přibyly i v TOPce.18. 2.    Doplňujeme disco dance skupinu, přidejte se k nám!12. 2.    S novým rokem jsme "vynulovali" TOPku a děvčata tak mohou zase střádat nové body...


7. 1.    Střípky z defilé v divadle Alfa, které proběhlo na konci roku 2013.
2013
  


27. 11.    Další podzimní TOPka je tu...


20. 11.   
16.11. - Oblastní přebor
V sobotu 16.11. se uskutečnil v hale TJ Slavoj v Plzni Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje. Náš klub vyslal 4 týmy: V 0. kategorii startoval tým Aya trenérky Libuše Paulové, v I. kategorii tým Cindy trenérky Kristýny Procházkové, ve II. kategorii startoval tým Tanja trenérky Kristýny Michelové a ve III. kategorii tým Darja trenérky Pavlíny Rožánkové.

Získali jsme 3x zlatou a titul oblastních přebornic a jedenkrát stříbro. Děvčata, moc a moc gratulujeme!Další fotografie z Oblastního přeboru najdete v galerii.


31. 10.    O svátečním víkendu se také závodilo a náš klub rozšířil sbírku o dvě sady bronzových medailí. Děvčata z Klatov přivezla bronz a bronzové medaile se také houpaly na krku na stupních vítězů našemu nejmladšímu týmu AYA v Českomoravském poháru.
G R A T U L U J E M E !

Další fotografie z Mariánských Lázní najdete v galerii.


22. 10.   
2.10. - Plzeňský pohár
Podzimní sezónu jsme zahájili soutěží sice u konkurence, ale v domácím prostředí. Všem čtyřem účastnicím z našeho klubu se zadařilo vybojovat cenné medaile a tak jim patří velká GRATULACE.

Kristýna Michelová s velkým náskokem svoji kategorii žen vyhrála, i když jí obruč zdaleka tak neposlouchala, jak jsme všichni zvyklí. Druhé místo a stříbrnou medaili získala Lenka Nováková a bronzové medaile si ze závodu odnesly Kristýna Procházková a Lucie Blažková.19.10. - Velká cena Chomutova
První testování nových společných skladeb se konalo v Chomutově. Děvčatům týmu Tanja a Darja se podařilo vybojovat stříbrné medaile a stanout na stupních vítězů. GRATULUJEME. Pěkný výkon ve velké konkurenci převedl i tým Cindy, který skončil v nejtěžší kategorii na 5. místě a tým Aya, který také obsadil 5. místo.19.10. - Plzeňský soudek
Zde nás reprezentovaly úspěšně 2 závodnice, oběma gratulujeme k zisku medajlí - Lenka Nováková získala ve III. VTp 1. místo a Lucie Blažková ve II. VTp 3. místo.

První podzimní TOPka je tu a k tomu ještě několik fotek z Chomutova a Plzeňského soudku.


4. 9.    Fotografie ze závěrečné pohádky letního soustředění.


22. 8.    Fotografie z letního soustředění v Chorvatsku.


20. 6.   
Gimnastica Mamoti si aggiudica il XV Trofeo Internationalgym
Ve dnech 14.-16.6. náš tým Tanja ve složení Patricie Čechová, Káťa Gavrylovská,Věra Jirásková, Eva Mišajkovová, Kristýna Svobodová a Martina Tintschlová reprezentoval naši Českou republiku na mezinárodní soutěži GYM TROPHY 2013 v Italském městě SPOLETO. Děvčata si užila nevšední zážitek vystupovat přímo v historickém amfiteátru „Teatro Romano“, kde se celá soutěž konala. Zaplněná aréna do posledního místa tleskala 500 účastníkům a 42 skladbám z Itálie, Francie, Polska, Albánie, Ruska, Černé Hory (Montenegra) a Česka. Gratulujeme trenérce Lence Hajšmanové k získání ceny za nejlepší choreografii v kategorii dětí do 12ti let a našim děvčatům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší vlasti.Další fotky najdete v galerii.


5. 6.   
Mistrovství ČR v Ostravě 1. - 2.6.2013
Máme všichni obrovskou radost, že letošní mistrovství zacinkalo. A to 2x. Gratulujeme Kristýně Michelové k první vícemistryni v kategorii žen kombinovaného programu pro rok 2013. Gratulujeme Věře Jiráskové k získání stříbrné medaile v soutěži družstev základního programu.

Gratulujeme všem našim závodnicím, které úžasně zacvičily a zasloužily se o to, že letošní mistrovství bylo úspěšnější, než to minulé.Děkujeme Kristýně Michelové, Věře Jiráskové, Lucii Bubeníkové (její 7. místo je také obrovským úspěchem), Martině Tintschlové (krásné 10. místo z 25 startujících), Janě Honzíkové, Denise Rubíčkové a Kláře Bubeníkové.

Děkujeme trenérkám Pavlíně Rožánkové, Lence Hajšmanové, Kristýně Michelové a Kristýně Procházkové.Výsledky (jen u naší závodnice Denisy Rubíčkové je mylně uvedeno GSK M.Lázně):
Další fotky najdete v galerii.

31. 5.   
Spring Cup 2013:
25 skladeb a jedna hezčí než druhá se předvedlo na 5. Ročníku Sping Cupu 2013. Obrovský úspěch a cenu diváků získala naše skladba „Supertátové“ také velké ovace sklidily reprezentantky z Rakouského Linzu, které zastupovaly estetickou skupinovou gymnastiku. Naše choreografky a jejich skladby si vedly velmi dobře. Gratulace patří Lence Hajšmanové, Martině Hirmerové, Kristýně Michelové a Lucii Študlarové.

Celkové výsledky
Fotogalerie

Jarní pohár města Plzně:
Sportovní hala TJ Slavoj přivítala 25.5. na 90 závodnic z 12 klubů ČR. Náš klub reprezentovalo celkem 20 závodnic a získali jsme celkem 8 medailí (3x zlato, 3x stříbro a 2x bronz). Gratulujeme všem medailistkám:

I. kategorie ZP:
1. Vanda Dorčáková TJ Meteor ČB 16,90
2. Věra Jirásková SK MG Slovan Plzeň 16,75
3. Poli Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň 16,30II. kategorie ZP:
1. Carolina Sléhová GSK Mar.Lázně 15,90
2. Veronika Nová SK MG Slovan Plzeň 15,85
3. Lucie Bubeníková SK MG Slovan Plzeň 15,60

III. kategorie ZP:
1. Eva Koubová GSK Mar.Lázně 13,45
2. Jana Honzíková SK MG Slovan Plzeň 15,25
3. Kateřina Büttnerová Sokol Jiřetín 15,10

III. VTp:
1. Káťa Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň 14,95
2. Sára Plzáková GSK Mar.Lázně 14,95
3. Nicole Koderová Mika Chomutov 14,80I. VTp:
1. Klára Windsorová SK MG Slovan Plzeň 15,10
2. Kateřina Kuglerová GSK Mar.Lázně 14,65
3. Jacqueline Bernasová SC 80 Chomutov 14,40Ženy:
1. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň 16,25
2. Šárka Mikolášová TJ Meteor ČB 15,20
3. Eliška Horová Slávia SK Rapid Plzeň 13,85Celkové výsledky
Fotogalerie


30. 5.    Další průběžná TOPka je tu...


29. 5.    O víkendu proběhly v Plzni hned 2 závody, podívejte se na fotky z Jarního poháru a Spring Cupu.


22. 5.    O víkendu nás čeká...


21. 5.    19.5. se v Mariánských Lázních konal přebor Karlovarského a Plzeňského kraje, který byl zároveň kvalifikací na MČR.
V základním programu náš klub získal celkem 6 medailí a postoupily nám na MČR celkem 4 závodnice z 8 možných postupových míst. Tedy polovina postupových míst patří našemu klubu. GRATULUJEME!

Z postupu se raduje:
Věra Jirásková a Martina Tintschlová z I. kategorie
Lucie Bubeníková z II.kategorie
Jana Honzíková ze III. kategorie
Můžete se podívat i na na výsledky ostatních děvčat.


15. 5.   
První medaile z MČR v taneční disciplíně.
Na Mistrovství ČR SUT do Litoměřic se kvalifikovalo ze základních kol 13 týmů. Náš tým musel projít všemi koly mistrovství, protože nasazení do semifinále jsou jen vítězové základních kol. Děvčata se postupně probojovala až do 5ti členného finále a tam, věřte nevěřte, OBSADILA KRÁSNÉ 3.MÍSTO.

Je to první medaile z MČR od založení tanečního studia a obrovský úspěch.
G R A T U L U J E M E !Další fotky budou postupně přibývat v galerii.


15. 5.    11.5. Královské Vinohrady v Praze hostily závodnice z Rožnova, Břeclavi, Brna, Bruntálu, Českých Budějovic, Chomutova, Plzně a řady pražských klubů na Květinovém závodě v KP. Náš klub se účastnil 3 závodnicemi v kategorii III.VTp . V této kategorii startovalo celkem 29 závodnic. Máme radost, že Marcelka Slachová vybojovala stříbrnou medaili v 1.části závodu a 4.místo obsadila z celé devětadvacítky (8. byla Káťa Gavrylovská a 9. Páťa Čechová). Gratulujeme.V galerii nejdete také několik dalších fotek.


6. 5.    Nová TOPka je tu...


23. 4.    Praha – Čarodějnické koště 27.4.
Největší radost nám udělala Poli Gavrylovská, která svoji I. kat. ročníků 2005, kde startovalo celkem 11 závodnic vyhrála s bodovým ziskem 15,90 před Eliškou Bubeníkovou z VS Praha se známkou 15,60.
Malá smůla potkala naši Lucii Bubeníkovou. Obdržela druhý nejvyšší součet bodů 15,65 ve své kategorii spolu s Nikol Studihradovou, ale pravidla MG říkají, že vyhrává ten, kdo má vyšší dílčí známku a tak naše Lucka brala bronz. Vyhrála Denisa Pešková z SPKV Praha s celkovou známkou 15,70. Celkem startovalo 15 závodnic.
Větší smůla potkala Věru Jiráskovou, která měla shodnou známku 15,90 společně se třemi dalšími závodnicemi a doplatila na pravidlo, které jí připravilo o medailové pozice a nelehko se vyrovnávala se 4.místem z 18ti startujících závodnic.27. 4. Mariánské Lázně – základní program OPEN pro K. Vary, M. Lázně a Plzeň
Tady nám zase udělala radost zlatou medailí Martina Tintschlová, která vyhrála ze 14ti startujících. Stříbrnou medaili získala Jana Honzíková a bronzovou Nicola Adamová a Kamila Holubová.

28.4. Mariánské Lázně - Pohár v kombinovaném programu
Do třetice opět zlato, tentokrát pro Kristýnu Michelovou, která vyhrála kategorii žen.
1. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň 15,75
2. Tereza Stehlíková SKMG Břeclav 15,35
3. Šárka Mikolášová Meteor Č. Budějovice 15,35


V galerii tak nejdete z Prahy.
23. 4.    Víkend 20.-21.4 jsme si opět užili. Nejprve taneční tým „ Tanec s růží“ odjel na Mistrovství Čech Taneční skupiny roku do Prahy, kde se nám konečně po několika letech podařilo prorazit do finále a celkově tým pod vedením Martiny Hirmerové skončil na velmi pěkném 6. místě. GRATULUJEME.

21.4. zase Kristýna Michelová a Klára Windsorová bojovaly v soutěži jednotlivkyň v kombinovaném programu moderní gymnastiky na pražských Vinohradech. A tady to opět cinkalo a 2x.Nejprve Klára Windsorová v I.VTp obsadila krásné 3 místo a pak jí následovala na třetím stupínku i Kristýna Michelová v ženách. GRATULUJEME.

Výsledky I.VTp (statovalo 18 závodnic):
1. Klára Vařeková VS Praha 14,85
2. Martina Pavelková Bruntál 14,25
3. Klára Windsorová SK MG Slovan Plzeň 14,20

Výsledky žen (startovalo 16 závodnic):
1. Kateřina Hanušová GSK Ústí nad Labem 15,90
2. Tereza Stehlíková SKMG Břeclav 15,25
3. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň 14,85


V galerii tak nejdete fotky.
15. 4.    V sobotu 13. 4. v Pekle proběhla další soutěž SUT, oba naše týmy získaly stříbrné medaile, gratulujeme!

Na Memoriál Milady Duckeové 14. 4. se sjela do Mariánských Lázní nebývalá účast. Z našich závodnic si nejlépe vedla Věra Jirásková, která svoji kategorii, kde startovalo 33 závodnic vyhrála. Gratulujeme!I. kat (33 závodnic):
1. Věra Jirásková SK MG Slovan Plzeň 16,55
2. Jůlie Šebková SK MG St. Praha 16,30
3. Lucie Chrevníčková Sokol Malá Strana Praha 16,20
7. Poli Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň 15,90
8. Martina Tintschlová SK MG Slovan Plzeň 15,85
22. Barbora Nová SK MG Slovan Plzeň 14,35
25. Vanda Janů SK MG Slovan Plzeň 14,05

II. kat (25 závodnic):
1. Nikol Studihradová VS Praha 15,85
2. Veronika Nová SK MG St. Praha 15,80
3. Markéta Butorová Mariánské Lázně 15,55
4. Veronika Nová SK MG Slovan Plzeň 15,50
8. Lucie Hájková SK MG Slovan Plzeň 15,45
11. Lucie Bubeníková SK MG Slovan Plzeň 15,25
19. Kristýna Kačínová SK MG Slovan Plzeň 14,25
20. Adéla Vaculčíková SK MG Slovan Plzeň 13,95

III. kat:
10. Jana Honzíková SK MG Slovan Plzeň

III. kat:
12. Denisa Rubíčková SK MG Slovan Plzeň


V galerii tak nejdete fotky z Mariánských lázní i z plzeňské taneční soutěže. A jak se změnila TOPka?
8. 4.    Oba naše taneční týmy získaly v sobotu 6.4. v regionálním kole Plzeňského a Karlovarského kraje B2 BALANCE TOUR 2013 zlaté medaile. Gratulujeme!

Podívejte se i na několik fotek v galerii.


2. 4.    30.3. proběhl první závod "velikonoční" v Jablonci s nebývalou účastí z celé ČR. Máme všichni moc velkou radost, že se nám v tak velké konkurenci podařilo získat 2 cenné medaile. Martina Tintschlová vyhrála svojí kategorii, kde startovalo 30 závodnic a Kristýna Michelová získala bronz v konkurenci 20ti závodnic.
Ale i ostatní naše závodnice si vedly velmi dobře, GRATULUJEME!:

I.kat.ZP (celkem 30 závodnic):
1. Martina Tintschlová
5. Poli Gavrylovská

II. kat.ZP (celkem 14 závodnic):
5. Jana Honzíková

III.VTp (celkem 34 závodnic):
6. Kateryna Gavrylovská
10. Patricie Čechová
13. Kristýna Svobodová

II.VTp (celkem: 18 závodnic):
12. Lucie Blažková

ženy (celkem 20. závodnic):
3. Kristýna Michelová

Můžete si prohlédnout také celkové výsledky v základním i kombinovaném programu, TOP 20ku a v galerii pak najdete i několik fotek.


26. 3.    Taneční skupina roku zahájila sezónu 17.3. v hale Lokomotivy v Plzni základní soutěží Plzeňského a Karlovarského kraje. V hlavní kategorii dospělých naše děvčata stanula na 2. místě a v dětské kategorii na 4. místě. Gratulujeme!

V galerii budou také postupně přibývat fotky.
4. 3.    Během jarních prázdnin strávila děvčata několik dní (24.2. - 2.3. 2013) v Železné Rudě a tak tu máme novou TOP 20ku a také spoustu fotek v galerii.

4. 2.    Napsali o nás...
bedna
9. 1.    Závěrečná TOP 20ka roku 2012.


V galerii se pomalu začínají objevovat fotky z vánočního defilé v Alfě.

2012
  


13. 12.    Finále Českomoravského poháru 2012 - Břeclav 9.12.2012
bedna
Na 6. díl a finále odjely dva naše týmy Darja a Nelly s příslibem medailových pozic. Tým Darja si jel tak trochu na exhibici, protože o absolutních vítězkách z VS Praha již bylo také rozhodnuto a naše stříbrné pozice nemohl nikdo ohrozit. Takže stříbro cinkalo a naše děvčata Lucie Bubeníková, Lucie Hájková, Jana Honzíková, Veronika Nová, Lenka Nováková a Marcela Slachová společně s trenérkou Pavlínou Rožánkovou a asistentkou Kristýnou Michelovou se mohly radovat. G R A T U L U J E M E!

Celkové výsledky II.kategorie – celkem se ČMP zúčastnilo 13 týmů a bodovalo 7 týmů:
1. TJ VS Praha celkem: 72 bodů
2. Darja SK MG Slovan Plzeň celkem: 66 bodů
3. TJ Tesla Brno celkem: 53 bodů
4. TJ Meteor České Budějovice celkem: 50 bodů

bedna
Tým Nelly to měl mnohem složitější. Do Břeclavi přijely 4 týmy, které si dělaly zálusk na medailová umístění a jejichž pozice zdaleka nebyly neohroženy a zisk medailí byl nejistý. O to větší radost měla děvčata s trenérkou Martinou Hirmerovou z vybojovaného celkově druhého místa a stříbrných medailí. Gratulujeme Veronice Frankové, Lence Hajšmanové, Kristýně Michelová. Kristýně Procházkové a Kláře Windsorové.

Celkové výsledky V.kategorie – celkem se ČMP zúčastnilo 10 týmů a bodovalo 6 týmů:
1. TJ Tesla Brno celkem: 72 bodů
2. Nelly SK MG Slovan Plzeň celkem: 64 bodů
3. SK MG Břeclav celkem: 60 bodů
4. TJ Meteor České Budějovice celkem: 59 bodů

Více fotografií najdete v galerii.


10. 12.    Jako každoročně i letos se bude konat Vánoční defilé v divadle Alfa.
bedna
4. 12.    Praha 2.12.2012 – 5. díl Českomoravského poháru.
Děvčata si přivezla 2 medaile a jedno 4. a jedno 7. místo – Gratulujeme!

Nejlépe si vedl tým Darja a opět, již potřetí, stanul na krásném 2. místě z 9ti týmů a přivezl do Plzně stříbrné medaile. Vypadá to, že by mohl jet do Břeclavi pro celkově 2.místo celé série závodů.
bedna
Třetí místo a bronzové medaile přivezla děvčata s týmu Nelly. Ta to tedy letos mají ale pěkně napínavé. U nich celkové pořadí stanoví až výsledky v Břeclavi. Naše holky to v Břeclavi nebudou mít vůbec lehké. O medaile v celkovém pořadí se utkají s Teslou Brno, s Českými Budějovicemi a s Břeclaví, která bude v domácím prostředí. Tak držíme palce.

Tým Tanja měl výborné druhé provedení, ale body se sčítají. Za druhé provedení by si také mohly přivézt domů medaile. S tím prvním provedením jim to stačilo jen na 4. místo. Startovalo celkem 13 týmů.

Děvčata ve III. kat. skončila na 7. místě z 11ti týmů. Více fotografií najdete v galerii.


22. 11.    Z Brna tým Darja přivezl stříbrnou medaili
Trochu s rozpaky se vrátily naše 4 skladby z 3. kola Českomoravského poháru, který hostila Tesla Brno. Nejlépe se dařilo týmu Darja. Přivezl si 2. místo a stříbrné medaile. G R A T U L U J E M E!

II. kategorie – startovalo 10 týmů:
1. VS Praha 23,45
2.  Darja SK MG Slovan Plzeň    23,45
3. Tesla Brno 22,65

Děvčata týmu Nelly skončila na 4. místě jednu desetinu za medailí, Tanja na 9. místě (děvčata šla jen jedno provedení) a tým III. kategorie obsadil místo 8.


12. 11.    Čtyři starty a čtyři zlaté medaile.
10.11. se konal oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje. Všechny naše 4 týmy získaly nejvyšší počty bodů ve svých kategoriích a právem stanuly na stupních nejvyšších. G R A T U L U J E M E!
bedna Více fotografií najdete v galerii.

A máme tady také novou TOP 20ku.


30. 10.    Skvělý výsledek – dvě vítězství a dvě zlaté z II. kola Českomoravského poháru 2012
3.11.2012 pokračoval Českomoravský pohár v Plzni a organizátorem se stal právě náš klub. Díky organizačnímu týmu a hlavně všem rodičům jsme mohli přivítat 18 klubů z celé ČR, které do Plzně přivezly celkem 54 soutěžních skladeb a skoro 300 závodnic.

Největší radost nám udělal tým Darja a tým Nelly, kterým se podařilo své kategorie vyhrát a získat zlaté medaile.
G R A T U L U J E M E !

Více fotografií najdete v galerii.

Zlatý tým Darja trenérek Pavlíny Rožánkové a Kristýny Michelové ve složení: Lucie Bubeníková, Lucie Hájková, Jana Honzíková, Veronika Nová, Lenka Nováková a Marcela Slachová

Zlatý tým Nelly trenérky Martiny Hirmerové ve složení: Veronika Franková, Lenka Hajšmanová, Kristýna Michelová, Kristýna Procházková a Klára Windsorová

II. kategorie – startovalo 8 týmú:
1.  Darja SK MG Slovan Plzeň    22,35
2. TJ VS Praha 22,25
3. Meteor České Budějovice 17,90

III. kategorie – startovalo 10 týmů:
1.  Evolet TJ VS Praha 27,05
2. MIKA Chomutov 24,30
3. SK MG St. Praha 22,65
9. SK MG Slovan Plzeň    19,25

V. kategorie – startovalo 8 týmů:
1.  Nelly SK MG Slovan Plzeň    25,25
2. TJ Tesla Brno 25,00
3. Meteor České Budějovice 24,4030. 10.    DVĚ STŘÍBRNÉ PRO NÁŠE TÝMY z Mariánských Lázní 28.10.:
Velká gratulace patří děvčatům týmů Nelly a Darja, kterým se podařilo v prvním kole Českomoravského poháru vystoupat na stupně vítězů.
Za tým Nelly v V. kategorii startovaly: Veronika Franková, Lenka Hajšmanová, Kristýna Michelová, Kristýna Procházková a Klára Windsorová. A za tým Darja: Lucie Bubeníková, Lucie Hájková, Jana Honzíková, Verovnika Nová, Lenka Nováková a Marcela Slachová

I. kategorie
1.  SK MG Břeclav 24,45
2. VS Praha 22,10
3. SK MG St. Praha 21,85
4. SK MG Slovan Plzeň    21,25

II. kategorie
1.  VS Praha 25,50
2. SK MG Slovan Plzeň    24,30
3. TJ Meteor Č.Budějovice 20,80

III. kategorie
1.  VS Praha 27,30
2. SK MG Břeclav 23,20
3. SK MG St. Praha 22,95
6. SK MG Slovan Plzeň    21,65

V. kategorie
1.  TJ Meteor Č.Budějovice 26,60
2. SK MG Slovan Plzeň    25,80
3. SK MG Břeclav 24,90
29. 10.    V sobotu 27.10. se v Praze uskutečníl Revent Cup - závod s mezinárodní účastí: Tradičně velmi dobře zastoupeného závodu na Vinohradech v Praze se mohl zúčastnit jen náš tým Tanja ve složení: Tereza Adamová, Patricie Čechová, Káťa Gavrylovská, Věra Jirásková, Kristýna Svobodová a Martina Tintschlová. Přes zranění a provázené nemoce se závod děvčatům vydařil a obsadily medailové pozice. Gratulujeme. Do Plzně si přivezly bronzové medaile. Škoda, že se jim tento úspěch nepovedl zopakovat druhý den v Mariánských Lázních.

1.  Sokol Bratislava 23.05
2. SPKV Praha 21,50
3. SK MG Slovan Plzeň    20,30
4. SC 80 Chomutov 20,25
5. SC Jablonec 20,25
6. SPKV Praha 19,25
7. SK Motorlet Praha 19,20
22. 10.    Velmi příjemná, ale napínavá závodní atmosféra pohltila první závod sezóny na Velké ceně Chomutova v sobotu 20.10. Všichni s obrovským očekávání sledovali, jak jsou závodnice připraveny a na jaké úrovni jsou převážně nové choreografie. Do Chomutova se sjelo celkem 50 týmů a předvedly krásné výkony. Naše závodnice se mezi nimi neztratily. Nejtěžší to měla I. kategorie, kde se střetávají čleky sportovních center mládeže společně s ostatními oddíly bez dělení na A a B. A máme velkou radost, že naše děvčata uspěla. Sice na medaile v tak obrovské konkurenci 15ti přihlášených skladeb nedosáhla, ale 5. místo je velmi pěkným a ceněným umístěním. Gratulujeme.

I. kategorie
(Adamová, Čechová, Jirásková, Svobodová a Tintschlová)

1. Ideastav Chodov Praha 23,55
2. SK MG Máj České Budějovice 23,15
3. TJ SKV Praha 22,45
5. SK MG Slovan Plzeň 21,20

II. kategorie
stříbrná medaile pro náš tým (Bubeníková, Hájková, Honzíková, Nová, Nováková a Slachová)

1. VS Praha 25,50
2. SK MG Slovan Plzeň 21,85
3. MIKA Chomutov 19,50
III. kategorie
bronzová medaile pro náš tým (Blažková, Bubeníková, Rubíčková a Vaculčíková)

1. VS Praha 26,80
2. MIKA Chomutov 24,0
3. SK MG Slovan Plzeň 21,70


V TOP 20ce tak máme zase nějaké ty body navíc.


17. 10.    V sobotu 3. listopadu se v hale TJ Slavoj Plzeň bude od 10 hodin konat II. kolo ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU 2012 společných skladeb linie B a "Pohár Plzeňského kraje". Přijďte podpořit všechny závodnice velkou diváckou účastí...

plakát


17. 9.    V sobotu 15.9. se v Praze na Vinohradech konal výběr do družstva Nadějí ČR. Po dlouhé době se opět talentovaným děvčátkům naskytla možnost smysluplné centrální přípravy ke státní reprezentaci. Realizační tým pod vedením zahraniční trenérky N. Vorochobiny měl opravdu z čeho vybírat. Zájem projevila spousta krásných děvčátek z celé ČR. Naše děvčata jela do Prahy pro cenné zkušenosti a určitě jim pochvala bude velkou motivací, i když mezi těch několik málo šťastných holčiček možná patřit nebudou. Už jen to, že viděly, co je zapotřebí zlepšit a mohly absolvovat tříhodinový trénink s reprezentační trenérkou, bylo pro ně velkým přínosem. Děkujeme Patricii Čechové a Kátě Gavrylovské za dobrou reprezentaci našeho klubu.

Patricie Čechová Kateryna Gavrylovská


14. 9.    Spousta bodů z předprázdninových závodů a nečtinovského testování zase trocho zamíchala pořadím v TOP 20ce ...


6. 8.    Na stránku závodnic jsme přidali řadu nových vizitek...


31. 8.    Takto nás uvítal zámek Nečtiny v horkých dnech koncem srpna. Jak rády jsme usínaly v jeho chadných pokojích, když venku řádily čtyřicítky.
Nečtiny 2012 Nečtiny 2012 Nečtiny 2012
Takto se bavila děvčata po večeři. Když jim nestačil třífázový trénink (ranní běh parkem kolem jelena, dopolední trénink a odpolední trénink v hale), tak přidaly něco anaerobního z jiného soudku a nebo hrály divadlo.
Nečtiny 2012 Nečtiny 2012 Nečtiny 2012
Více fotek ze soustředění najdete v galerii.


6. 8.    Fotografie z MČR v Břeclavi jsou tu...


14. 6.    Do Hodonína se sjelo neuvěřitelné množství dobře připravených gymnastek hlavně z moravské části a tak konkurence byla opět obrovská a je rok od roku větší a větší. 25 týmů po čtyřech gymnastkách a 25 gymnastek jednotlivkyň v každé věkové kategorii. Obstát bylo velmi těžké a i když se nám nepodařilo tentokrát dosáhnout na medaili, tak celkově se s námi pořád musí počítat. Každé umístění na MČR do 10.místa v tak velké konkurenci je obrovský úspěch a nám se to podařilo 5x:
 • 4. místo Kristýna Michelová - ztráta na medaili 0,30 desetiny, protože srážka za hudbu 0,15 je hodně diskutabilní.
 • 6. místo Lenka Hajšmanová – ztráta na medaili 0,25 desetin. Po sestavě s míčem byla na 3.místě. Známka 8,10 za míč byla i pak třetí nejvyšší v celém závodě.
 • 10.místo Klára Windsorová – ztráta na medaili 2 ,20 bodů 7. místo ve stuze
 • 10. místo Jana Honzíková – ztráta na medaili 0,85 bodu, 8. místo v sestavě s obručí
 • 10.místo Patricie Čechová – ztráta na medaili 0,80 bodu, 5.místo v sestavě bez náčiní
Všem našim děvčatům děkujeme za dobrou reprezentaci Západočeské oblasti.


8. 6.    Na MČR odjíždí výprava ve složení: Rozhodčí a trenérka Martina Hirmerová, trenérky Lenka Hajšmanová a Pavlína Rožánková a závodnice: Kristýna Michelová, Lenka Hajšmanová, Klára Windsorová, Lucie Blažková, Denisa Rubíčková, Jana Honzíková, Patricie Čechová a Kateryna Gavrylovská. Všem moc držíme palce!!!!!
4. 6.    Dne 6.2. se v Praze ve sportovní hale na Zeleném pruhu konala malá generálka na MČR v kombinovaném a základním programu. Všechny naše závodnice se dobře vyspaly a vzaly lov na medaile hezky útokem. V kombinovaném programu jsme ulovily celkem 2 (zlatou a stříbrnou) a v základním programu dokonce 3 (zlatou a dvě stříbrné). Celkem naše děvčata stanula 5x během z ávodu na stupních vítězů. Máme velkou radost z:
 • 1. místa a zlaté medaile Kristýny Michelové
 • 1. místa a zlaté medaile Patricie Čechové
 • 2. místa a stříbrné medaile Lenky Hajšmanové
 • 2. místa a stříbrné medaile Lenky Novákové
 • 2. místa a stříbrné medaile Kateryny Gavrylovské
G R A T U L U J E M E a přikládáme celkové výsledky ZP i KP, protože si vedly i ostatní naše závodnice velmi dobře.

ZP I.kategorie
1. Patricie Čechová SK MG Slovan Plzeň 16,00
2-3. Kateryna Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň 15,70
2-3. Veronika Nová SK MG Stodůlky 15,7029. 5.    Další TOP 20ka je tu a v ní body za několik úspěšných soutěží a závodů.

A postupně se začnou objevovat i fotografie ve fotogalerii a podrobnější výsledky jednotlivých kategorií:

ZP I.kategorie
1. Patricie Čechová SK MG Slovan Plzeň
2. Kateryna Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň
3. Věra Jirásková SK MG Slovan Plzeň
KP I.VTp.
1. Kateřina Kuglerová GSK M.Lázně
2. Klára Windsorová SK MG Slovan Plzeň
3. Martina Hejretová GSK M.Lázně
KP II.VTp.
1. Simona Kondráčová GSK M.Lázně
2. Lucie Blažková SK MG Slovan Plzeň
3. Lenka Sadílková GSK M.Lázně28. 5.    Oblastní přebor zastihl ve vynikající formě hlavně děvčata I. kategorie základního programu, kde všech našich 5 závodnic skončilo do šestého místa z 11 startujících a obsadily jsme v této kategorii bezkonkurenčně všechna medailová umístění. Z přímého postupu na Mistrovství ČR ZP do Hodonína se může těšit celkem našich 5 závodnic z možných 8:

Z prvního místa a titul oblastní přebornice získala: Patricie Čechová 16,90 I. kat.

Z druhého místa postupují:
   Káťa Gavrylovská 16,50 I. kat.
   Jana Honzíková 16,40 II. kat.
   Denisa Rubíčková 15,55 III.kat.
   Lenka Hajšmanová 16,40 IV. kat.

Na verdikt o možném postupu ze třetího místa čekají:
   Věra Jirásková 16,00 I. kat.
   Klára Bubeníková 13,05 III. kat.

Celkem naše děvčata přivezla z OP v Mariánských Lázních 7 medailí.

Z postupu na Mistrovství ČR v kombinovaném programu se může radovat ze zlaté medaile novopečená a několikanásobná přebornice Západních Čech Kristýna Michelová !!!!!

Z druhých míst postupují:
   Lucie Blažková 13,65 II.VTp
   Klára Windsorová 14,90 I.VTp

Všem děvčatům gratulujeme!


21. 5.    V sobotu se v Praze bojovalo o tituly mistrů České republiky v artových disciplínách. Do sportovní haly na Podvinném mlýně se sjelo přibližně 1400 tanečníků, tým v hlavní kategorii Martiny Hirmerové přivezl neoblíbenou bramborovou medaili. I tak děvčatům gratulujeme.
11. 5.    Taneční skupina v hlavní kategorii Martiny Hirmerové přijela z Litoměřic smutná. Svoji účast na mistrovství SUT ukončila v neděli v semifinále. 5. místo z loňského roku se nepodařilo obhájit. Pro vážné zranění nemohla nastoupit stěžejní osoba týmu Eva Židlická a v tak těžké konkurenci byla její ztráta nenahraditelná. Věříme, že budou mít děvčata v sobotu více štěstí a že si vše vynahradí na MČR CDO o tomto víkendu v Praze.

celkové výsledky


11. 5.    Konečně tu máme také fotogalerii z Mistrovství Čech v Chomutově.

7. 5.    Po úspěšném víkendu je tu zase nová TOP 20ka.

Taneční studio Slovan Plzeň přidal do své sbírky druhý titul mistryň Čech, který získal v sobotu 5.5. v Jablonci. Skladba v hlavní kategorii Art Dance Martiny Hirmerové a tým ve složení: Kristýna Michelová, Lenka Hajšmanová, Eva Židlická, Veronika Franková, Kristýna Procházková, Klára Windsorová, Petra Hladká, Lucie Blažková, Denisa Rubíčková a Klára Bubeníková se radovaly z vítězství a zlatých medailí. Gratulujeme!!! Průběžně budeme přidávat fotky do fotogalerie.

1. Close zour eyes (TS Slovan Plzeň)
2. Requiem (VIVAjump Teplice)
3. Turningtables (TaPŠILMA)
4. Někdy... (DS Pardubice)
5. Closer to the edge (TS RIDENDO)

   V sobotu a v neděli probíhaly soutěže také v Mariánských Lázních. V sobotu OPEN přebor Karlovarského kraje v kombinovaném programu. Tento závod se stal tak trochu i kontrolním závodem našeho klubu:
1. Marcela Slachová
2. Lenka Nováková
3. Veronika Nová (která měla nejlepší švihadlo ze všech)
4. Lucie Hájková
5. Lucie Bubeníková
V celkovém hodnocení pak Marcela Slachová vybojovala bronzovou medaili.

I fotky z Mariánských Lázní se postupně objeví v galerii.

V neděli pak Mariánky uvítaly pleádu závodnic ZP z celých Čech.
V I. kategirii startovalo 36 závodnic a naše Kateryna Gavrylovská stanula na stupínku nejvyšším.
1. K. Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň 15,90
2. K. Koulová SK MG Břeclav 15,70
3. N. Švrčková SK MG Břeclav 15,65

V II. kategorii patřila 7. příčka Janě Honzíkové. Adéla Vaculčíková, Kristýna Kačínová a Adéla Spěváčková na 16.-18. místě.

Ve III. kategorii Denisa Rubíčková skončila na 11. místě.

Ve IV. kategorii jsme se dočkali opět medaile a to díky Lence Hajšmanové. Lenka získala ve velké konkurenci bronzovou medaili.

Gratulujeme všem.


30. 4.    Máme tady také novou TOP 20ku.

Taneční studio Slovan Plzeň má mistry Čech

29.4. na mistrovství Čech se v Chomutově zadařilo. Děvčata z týmu Tanja (Marcela Slachová, Veronika Nová, Lucie Hájková, Lucie Bubeníková, Kateryna Gavrylovská a Tereza Adamová) vybojovaly zlaté medaile. Choreografkou skladby je Lenka Hajšmanová. Gratulujeme!

1. TS Slovan Plzeň tým Tanja skladba Vivo per lei
2. TS Naděje Kralupy, skladba Harpagonie
3. TC R.A.K., skladba Principál

30. 4.    Z Prahy děvčata Slovanu Plzeň přivezla 3 cenné kovy!

V rámci přípravy na kvalifikaci na MČR, které se neodvratně blíží, byla účast na tradičních závodech v Praze. Královské Vinohrady byly několik let po sobě právě dějištěm MČR a tak jsem přijely nejen nostalgicky zavzpomínat na naše úspěchy, ale i zjistit, jak jsme na tom v letošním roce a zda jsou naše ambice uspět i v moravském Hodoníně reálné. Velkou radost nám udělala nejmladší děvčata. Kateryna Gavrylovská svoji kategorii vyhrála a získala zlatou medaili. Výborně jí sekundovala Patricie Čechová, která vybojovala medaili bronzovou GRATULUJEME (startovalo 16 závodnic z ročníků 2003 a 20 závodnic z ročníků 2004. A zde uspěla na 6. místě Martina Tintschlová a hned za ní skončila mladičká Poli Gavrylovská teprve ročník 2005). Výsledky ostatních našich závodnic: 4. místa ve svých kategoriích a bramborové medaile si odvezla Lenka Hajšmanová, Klára Bubeníková a Denisa Rubíčková, 11. místo Adéla Vaculčíková.

1. kategorie

V kombinovaném programu nám udělala radost Lenka Nováková, která vyhrála III.VTp a stanula na nejvyšším stupínku se zlatou medailí na krku. GRATULUJEME. Lucie Bubeníková a Lucie Blažková ve svých kategoriích obsadily 8. místa.

1. kategorie

Další fotky najdete ve fotogalerii.


24. 4.    V neděli 22.4. proběhl v Plzni Jarní pohár města Plzně v moderní gymnastice Celkem se zúčastnilo 9 klubů z Čech a Moravy. Naše děvčata získala 2 zlaté a 3 bronzové medaile GRATULUJEME.

Výsledky v základním programu:
I. kategorie: 1. Kateryna Gavrylovská SK MG Slovan Plzeň 16,25
2. Veronika Nová SK MGS Praha 16,20
3. Tereza Adamová SK MG Slovan Plzeň 15,70

1. kategorie

Pořadí dalších našich závodnic:

4. Patricie Čechová
9. Martina Tintschlová
12. Kristýna Svobodová
13. Věra Jirásková
15. Poli Gavrilovská
17. Vanda Janů

II. kategorie: 1. Tereza Kučerová SK MGS Praha 16,05
2. Paula Grandová SK MGS Praha 16.00
3. Jana Honzíková SK MG Slovan Plzeň 15,75

Pořadí dalších našich závodnic:

8. Kristýna Kačínová
9. Adéla Vaculčíková
10. Adéla Spěváčková
11. Nikola Adamcová

III. kategorie: 1. Barbora Fuková TJ Meteor ČB 15,95
2. Lenka Burešová SK MGS Praha 15,75
3. Kristýna Misařová TJ SKV Praha 15,45

Pořadí našich závodnic:

5. Denisa Rubíčková
7. Klára Bubeníková

IV. kategorie: 1. Barbora Bocková TJ Meteor ČB 15,50
2. Eliška Nováková TJ Meteor ČB 15,45
3. Lenka Hajšmanová SK MG Slovan Plzeň 15,40


Výsledky kombinovaného programu:
III. VTp: 1. Tereza Palupčíková TJ Slavoj Bruntál 15,55
2. Sára Plzáková GSK M.Lázně 14,35
3. Kristýna Radošová TJ Meteor ČB 14,30

Umístění našich závodnic:

5. Lenka Nováková
8. Veronika Nová
10. Marcela Slachová
11. Lucie Bubeníková
14. Lucie Hájková

II. VTp: 1. Petra Pavelková TJ Slavoj Bruntál 15,45
2. Lucie Šídlová TJ Slavoj Bruntál 15,20
3. Soňa Saenko TJ SKV Praha 11.95
4. Lucie Blažková

SK MG Slovan Plzeň

11,80

I. VTp: 1. Tereza Burdová TJ Meteor ČB 15,25
2. Marie Orságová TJ Slavoj Bruntál 14,45
3. Martina Pavelková TJ Slavoj Bruntál 14,35
4. Klára Windsorová

SK MG Slovan Plzeň

14,00

Ženy 1. Kristýna Michelová SK MG Slovan Plzeň 16,00
2. Šárka Cajthamlová TJ Slavoj Plzeň 14,60
3. Monika Jarmarová TJ Slavoj Bruntál 14,5023. 4.    V sobotu proběhl v hale TJ Slavoj v Plzni tradiční Spring Cup 2012 - závod s mezinárodní účastí a naše dva týmy vybojovaly ve svých kategoriích zlaté medaile. Gratulujeme.

Závod měl vysokou nejen sportovní, ale i kulturní úroveň. Výkony všech týmů bouřlivě ocenilo vyprodané hlediště sportovní haly. Pozvání přijaly 2 týmy z Rakouského Linze (ESG a show dance) Moc děkujeme panu Mgr. Robertu Kašemu z městského úřadu Plzeň 3 za osobní účast a také samozřejmě sponzorům: Nadaci 700 let města Plzně - která se stala hlavním garantem krásného závodu. Dík patří také firmě Gabriella Salvete výrobci české dekorační kosmetiky, firmě COMTES FHT a.s., která se zabývá výzkumem kovových materiálů, paní Hájkové, paní Mišajkovová, zahradnictví Fišer, Koření od Antonína a hlavně všem rodičům sportovního klubu Slovan Plzeň. D Ě K U J E M E!

Po víkendových závodech se začíná opět plnit fotogalerie, můžete se podívat i na celkové výsledky.


18. 4.    Po několika závodech a soutěžích se nám opět upravilo pořadí v TOP 20ce.


16. 4.    Uplynulý víkend byl opravdu závodní. Nejlépe se dařilo výpravě, která jela do Mariánských Lázní...

Naše závodnice z Mariánských Lázní přivezly 3 cenné kovy. GRATULUJEME VŠEM!
 • V I. kategorii vyhrála Kataryna Gavrylovská a získala zlatou medaili, na druhém místě se umístila Patricie Čechová a té se na krku houpala medaile stříbrná. Páté místo obsadila nejmladší naše účastnice Poli Gavrilovská, 10. Kristýna Svobodová a 11. Martina Tintschlová. Startovalo celkem 14 závodnic.
 • Ve II. kategorii na 4. místě stanula Eva Mišajkovová. Kristýna Kačínová startovala jen ve švihadle, kde obsadila 1. místo.
 • Ve IV. kategorii patřil nejvyšší stupínek a zlatá medaile Lence Hajšmanové.
Fotografie ze závodů najdete v galerii.

Další skupina se vypravila do Ústí nad Labem. Lenka Nováková obsadila 5. místo, 10. místo Marcela Slachová a 11. místo Veronika Nová. Celkem statovalo 16 závodnic. Zde již přišly konečné výsledky.


A poslední výprava dorazila do Prahy: Kristýně Michelové utekla medaile o fous a skončila na 4. místě z 11ti startujících a Klára Windsorová na 5.místě.

1. Jana Šragová 1992 SKMG Břeclav 15,40
2. Markéta Hlaváčková 1994 Kalokagátia Rožnov 14,75
3. Blanka Bořutová 1992 TJ Spartak Přerov 14,70
4. Kristýna Michelová   1994   SK MG Slovan Plzeň   14,15
5. Barbora Štrajtová 1994 TJ Sokol Plzeň 13,90
6. Šárka Cajthamlová 1990 TJ Slavoj Plzeň 13,60
7. Petra Sýkorová 1994 TJ Sokol Plzeň 13,45
8. Markéta Roztočilová 1994 GSK Tábor 13,00
9. Barbora Harťanská 1992 SKMG Břeclav 12,75
10. Lenka Svobodová 1994 TJ TESLA BRNO 12,30
11. Anna Stoklasová 1994 Kalokagáthia Rožnov 11,90
12. 4.    Taneční skupina TS Slovan v hlavní kategorii s choreografií Martiny Hirmerové " CLOSE YOUR EYES" obsolvovala zdárně kvalifikaci SUT na MČR do Litoměřic. Také se zúčastnila regionálního kola Taneční skupina roku, kde obsadila 2. místo. GRATULUJEME


   První křest má za sebou mladičká závodnice Lenka Nováková. Na Ajur Cupu v Hradci Královém 7.4. obsadila v soutěži s mezinárodní účastí 15. místo. V Hradci současně probíhalo první kolo nominace juniorek na ME a tak se naše výprava měla na co dívat.

Výsledky nadějí:
1. Natálie Horská SK MG Havířov 34,000
2. Patricie Ulrychová SK MG Havířov 32,925
3. Denisa Hadačová SK MG Máj ČB 32,875
15. Lenka Nováková         SK MG Slovan Plzeň       25,97530. 3.    Postupně se nám začíná plnit galerie fotografií ze CDO soutěže. Po úspěšném víkendu to máme také novou TOP 20ku - první TOPku letošního roku.


28. 3.    V základní postupové soutěži CDO Plzeňského a Karlovarského kraje na Mistrovství ČR nás v hale Lokomotivy na Slovanech 25.3. reprezentovaly dva týmy:

V kategorii dospělých tým TS Slovan Plzeň v choreografii Martiny Hirmerové obsadil první místo. Desetičlenná skupina vybojovala zlaté medaile ve složení: Židlická, Michelová, Hajšmanová, Franková, Michelová, Windsorová, Hladká, Bubeníková, Rubíčková, Blažková. Gratulujeme!


Tým dětí v choreografii Lenky Hajšmanové získal stříbrné medaile. Vystoupily ve složení: Slachová, Mišajkovová, Hájková, Bubeníková, Gavrylovská, Čechová, Adamová a Nová. Gratulujeme!29. 2.    10. února se v Měšťanské Besedě konal ples Nadace 700 let města Plzně, fotografie z tanečního vystoupení od Ivana Štefka najdete v galerii.28. 2.    V sekci termínová listina najdete kompletní přehled akcí na 1. pololetí roku 2012.


8. 2.    Ve dnech 29.1. - 4.2. děvčata a jejich trenérky vyrazily na zimní soustředění do Hartmanic. Fotky nejen ze svahu najdete v galerii.2011
  


15. 12.    Sportovní klub a taneční studio moc děkují všem, kteří se zasloužili o nádherný zážitek z divadelního představení. Především Nadaci 700 let města Plzně, společnosti s ručením omezeným ILV a všem rodičům, kteří akci podpořili, protože bez jejich pomoci by se Defilé nemohlo uskutečnit. DĚKUJEME!

Můžete také nahlédnout do galerie fotografií z Defilé 2011.


7. 12.    Podívejte se na celkové výsledky Českého poháru v jednotlivých kategoriích ...


5. 12.    ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM Českého poháru je tým NELLY z SK MG Slovan Plzeň!

Moderní gymnastky ze Slovanu odjížděly na finále Českého poháru do Břeclavi, který se konal 3.12. v sobotu s vědomím, že si jedou pro medaili. Svůj obrovský úspěch korunovaly již čtvrtým vítězstvím a tak si z Břeclavi odvážejí trofej nejcennější – zlatý pohár. Závodní tým tvořila Kristýna Michelová, Lenka Hajšmanová, Kristýna Procházková, Veronika Franková, Eva Židlická a Klára Windsorová. Trenérkou a choreografkou je Martina Hirmerová. Další fotky najdete v galerii.


30. 11.    Několik fotek z nedělních závodů.

28. 11.   
Doplňujeme ještě celkové výsledky závodů z minulého víkendu

Dařilo se ale i tento víkend:


V neděli 27.11. proběhlo v Praze 4. Kolo Českého poháru. Do sportovního areálu se sjela plejáda adeptek na bodovací místa z celé ČR. Celkem 70 společných skladeb.

V nejstarší kategorii si vybojoval prvenství již po třetí náš tým Nelly. Tentokrát opravdu se štěstím a s fousem. Ač s Břeclaví získal součtem po obou provedení shodný počet bodů, díky vyšší známce v jenom provedení, obhájil náš tým cenné prvenství. GRATULUJEME!!!

1. SK MG Slovan Plzeň Nelly     13,00 + 13,90      celkem 26,90
2. SK MG Břeclav 13,70 + 13,20 celkem 26,90
3. VS Praha – ZP 11,75 + 14,20 celkem 25,95

Tým Tanja a tým Darja v obrovské konkurenci shodně obsadily 5. místo ve svých kategoriích a celkově se umístily bez problémů v první polovině startovního pole. Můžeme k výsledku jen GRATULOVAT, i když si děvčata chtěla přivézt medaile. Startovalo po 12 a 11ti týmech v každé kategorii.

I. kategorie      II. kategorie
1. VS Praha 22,30 1. SKV Praha 22,90
2. SK MG Zlín 22,00 2. Tesla Brno 20,85
3. SK MG Břeclav 21,90 3. SK MG Břeclav 20,75
4. VS Praha –ZP 21,00 4. Meteor Č.Budějovice 20,55
5. SK MG Slovan Plzeň Tanja   20,10 5. SK MG Slovan Plzeň Darja   19,4023. 11.    O víkendu se zase sbíraly medaile, podívejte se na fotky.

16. 11.    Jako každým rokem, i letos nás čeká předvánoční přehlídka toho nejlepšího, co jsme za celý rok nacvičili, a možná i něco navíc ...


16. 11.    V sobotu 12.11. se konal oblastní přebor a v I. kategorii tým Tanja získal stříbrné medaile (Adamová, Čechová, Gavrilovská, Nová a Nováková). Choreografii společné skladby vytvořila Libuše Paulová a trenérky jsou Kristýna Michelová a Lenka Hajšmanová. Gratulujeme!


2. 11.    V neděli 6.11. se konal v Praze Revent Cup - závod v moderní gymnastice ve společných skladbách s mezinárodní účastí. V dopolední části se představil náš tým Tanja. Společná skladba ve složení Tereza Adamová, Patricie Čechová, Káťa Gavrilovská, Lenka Nováková a Veronika Nová vybojoval 3. místo a bronzové medaile. Gratulujeme! Z dopolední části se můžete podívat i na další fotky.

1. Juventa Bratislava 24,60
2. Sokol Bratislava 24,00
3. SK MG Slovan Plzeň 21,70


V odpoledním závodě jsme měly trochu smůlu. Nejprve tým Darja obsadil 4. místo a byl smutný, že svoji sbírku medailí nerozmnožil.

1. SKV Praha I. 25,35
2. SKV Praha II. 22,95
3. Meteor Č. Budějovice 22,45
4. SK MG Slovan Plzeň 21,80


Ještě smutnější byl tým Nelly. Při rozcvičování se zranila Klára Windsorová a tak musel tým nastoupit bez ní. Musíme naše závodnice obdivovat, že to nevzdaly a přesto, že choreografie výrazně utrpěla (byla na místě z pěti závodnic předělaná na čtyři), k vlastnímu závodu nastoupily a získaly 4. místo.

1. VS Praha 29,30
2. Meteor Č. Budějovice 26,90
3. SKV Praha 24,90
4. SK MG Slovan Plzeň 24,652. 11.    V neděli 30.10. proběhl v Mariánských Lázních první díl Českého poháru ve společných skladbách moderní gymnastiky. Úžasný výsledek se povedl našemu týmu Nelly s choreografií Martiny Hirmerové. Ač za nemocnou Kristýnu Procházkovovu zaskakovala trenérka Eva Židlická (bývalá reprezentantka a v této době maminka skoro dvouleté Anetky), zajela děvčata hlavně to druhé provedení téměř bez chyby a s přehledem si odvážejí cenné vítězství. V této kategorii startovalo celkem 9 týmů. Gratulujeme!

1. SK MG Slovan Plzeň
(Franková, Hajšmanová, Michelová, Windsorová a Židlická)
28,10
2. VS Praha 25,70
3. SK MG Břeclav 24,35


Další medaili a také krásné umístění si přivezl tým Darja s trenérkou Pavlínou Rožánkovou. Gratulujeme ke stříbru (z celkového počtu 8 týmů).

1. SKV Praha 22,10
2. SK MG Slovan Plzeň 20,60
3. SK MG Břeclav 20,55

Pro medaili si chtěl jet také nejmladší tým Tanja. Tato kategorie je vždy nejpočetnější a konkurence největší a tak to s náhradnicí (místo Lucie Hájkové musela nastoupit mladičká Tereza Adamová) neměla naše děvčata vůbec jednoduché. Nakonec o 1 desetinu prohrála svůj boj o medaile a přivezla si 4. místo z celkového počtu 14 týmů. Gratulujeme!

1. SK Motorlet Praha 24,30
2. VS Praha 21,85
3. SK MG Břeclav 21,50
4. SK MG Slovan Plzeň 21,40

Jak se podzimí úspěchy promítly do TOP 20ky? Podívejte se sami.


24. 10.    V sobotu v Chomutově probíhala celorepubliková soutěž "Cena města Chomutova" ve společných skladbách moderní gymnastiky. Vzhledem k dalším akcím se do Chomutova vypravil jen náš tým Darja s trenérkou Pavlínou Rožánkovou a přivezl si krásné bronzové medaile a třetí místo. Gratulujeme!!!Další fotky najdete v galerii.

1. TJ SKV Praha 24,60
2. TJ VS Praha 22,65
3. SK MG Slovan Plzeň 20,75

   Svůj první start si odbyly naše nejmladší závodnice Anička Hejzková, Martina Tintschlová, Adriana Šmídová a náhradnice Barbora Vybíralová. Na Plzeňském soudku se svojí trenérkou Evou Židlickou získaly 2. místo a stříbrné medaile. Gratulujeme!!!Další fotky najdete v galerii. Zájemci se mohou podívat také na video našich nejmenších.
   V Klatovech se konala celorepubliková soutěž v tanečních formacích. Náš tým Fantom v choreografii Martiny Hirmerové a Eviny Židlické obhájil stříbrný pohár z loňského roku. Gratulujeme.!!! Další fotky najdete v galerii.11. 10.    Plzeňského poháru 8.10. se zúčastnila Klára Windsorová. Přestože se všechny naše závodnice nyní zaměřují spíše na soutěže společných skladeb a Klára navíc ještě bude soutěžit v Klatovech s týmem Fantom, zajela sestavy téměř bez chyby. V sestavě s obručí získala dokonce nejvyšší známku. Celkem na vítězku ztratila jen 2 desetiny a získala stříbrnou medaili. GRATULUJEME.27. 9.    Před začátkem sezóny ještě děvčatům přibylo pár bodů do TOP 20ky.


1. 9.    Letní soustředění končí a my všichni moc a moc děkujeme za perfektní zázemí a úžasné obědy celému personálu restaurace Kalikovského mlýnu.
10. 8.    Děvčata již minulý týden zahájila přípravu na novou sezónu. Tentokrát probíhá soustředění v Plzni. Kromě náročných tréninků však občas přijde nějaká ta sladká odměna nebo výlet. Věříme proto, že fotografie budou postupně přibývat. A stejně tak i body do TOP 20ky.


10. 8.    Hledáme nové talenty, podívejte se do sekce Nábory a talentovky, zároveň doplňujeme poslední červnovou TOP 20ku.


8. 6.   

Hned druhý den po základním programu (5.6.) se v té samé hale v Praze na Vinohradech konalo Mistrovství ČR v moderní gymnastice v kombinovaném programu. SK MG Slovan Plzeň reprezentovala Kristýna Michelová, studentka sportovního gymnázia v Plzni a také bývalá žákyně gymnastické sportovní třídy na 1.ZŠ v Plzni. Obhajovala mistrovský titul z loňského roku a každá obhajoba je velmi obtížná. Spolu s trenérkou Martinou Hirmerovou a Evou Židlickou natrénovaly nové volné sestavy se švihadlem a obručí a byly velmi napjaty, jak to dopadne, jak sestavy zapůsobí. Závod byl ohromně napínavý a Kristýna navíc měla poslední startovní číslo 17.

Po první sestavě to měla jen tak tak na bednu a teď musela čekat až na poslední sestavu celého závodu. Hlasatelka jí uvedla jako zlatý hřeb na závěr...... všem nám zatrnulo, aby toto prohlášení Kristýnu nerozhodilo. Když pak hlasatelka přečetla známku za švihadlo, 8,35, byla to opravdu nejvyšší známka celého závodu a Kristýně přinesla již druhý titul a zlatou medaili.

Ale zlata nebylo ještě dost. Díky trenérce Olze Vodičkové z Mariánských Lázní se podařilo postavit družstvo ve složení: Kondráčová, Kuglerová, Hladíková a Michelová a právě toto I. družstvo západočeské oblasti získalo v soutěži družstev titul mistryň republiky pro rok 2011. A tak se na krku Kristýny Michelové houpaly zlaté medaile dvě. GRATULUJEME!!!!
6. 6.   

4.6. se v Praze konalo Mistrovství ČR v základním programu moderní gymnastiky. Mistrovství se zúčastnilo na 100 závodnic ze všech oblastí a v každé kategorii 25 nominovaných. Z oblastního přeboru nám postoupilo celkem 6 závodnic a přivezly cenou bronzovou medaili díky Lence Hajšmanové. GRATULUJEME!!!!


1. 6.   

21.-22.5. Barcelona zažila obrovskou invazi sportuchtivých návštěvníků. Kromě Formule 1 zde probíhal i mezinárodní závod PRIMAVERA v estetické skupinové gymnastice. Českou republiku v dětské kategorii reprezentoval tým TANJA Slovanu Plzeň. Mladičkému týmu (Kateřina Nováková, Dominika Faboková, Lucie Blažková, Jana Honzíková, Lucie Hájková, Lenka Nováková a Marcela Slachová) se podařilo hned na svém prvním mezinárodním startu získat stříbrné medaile. A aby to příště dopadlo ještě lépe, nechaly se pochovat pro štěstí od mistryň světa z roku 2010, ruského týmu VIKTORIA. Podívejte se také na několik dalších fotek.
25. 5.    Podívejte se na výtah z výsledků oblastního přeboru.


17. 5.    O víkendu se cvičilo a tančilo, v TOP 20ce se tak děly veliké změny. Podívejte se také na několik fotek z minulých akcí, jako např. Mistrovství Čech CDO nebo Jarní pohár.


10. 5.    O víkendu se v Plzni závodilo na Jarním poháru a Spring Cupu.


5. 5.    Po víkendu tu máme také novou TOP 20ku.


4. 5.    O víkendu bylo na gymnastických kobercích opět rušno. V sobotu se děvčata utkala na závodech O čarodějnické koště z Vinohrad. Podívejte se na výsledky našich děvčat a na fotky.

V neděli vyrazil tým Tanja do Chomutova na Mistrovství Čech, odkud přivezl bronzovou medaili. Kristýna Michelová a Klára Windsorová zase přivezly každá jednu stříbrnou medaili z Mariánských Lázní. Všem gratulujeme!!!


12. 4.    V neděli se dva naše týmy zúčastnily regionálního kola TOPGAL DANCE LIFE TOUR a oba vyhrály! Máme tady už i několik dalších fotek.11. 4.    Děvčata za sebou mají perný víkend. V sobotu se na Královských Vinohradech v Praze konal Květinový závod s neuvěřitelným počtem startujících. Náš klub přivezl jednu zlatou a jednu bramborovou medaili. Gratulujeme!!!

A jak to zamíchalo s TOP 20kou?


7. 4.    Podívejte se na několik fotek ze sobotní soutěže o Taneční skupinu roku, kde oba naše týmy vybojovaly stříbro.

29. 3.    Byla založená nová stránka videa, na které se budou průběžně objevovat videa ze závodů nebo soutěží. Uvidí je zde i ti, kteří nemají účet na facebooku.

   V sobotu 26.3. se v plzeňském Pekle konala taneční soutěž a děvčata vybojovala 2 stříbrné medaile. Gratulujeme!!! Podívejte se na výsledky.
21. 2.    O jarních prázdnínách se konalo zimní soustředění v Hartmanicích, podívejte se na fotky a na TOP 20ku.


12. 1.    Do konce ledna provádíme doplnění tréninkových skupin základy moderní gymnastiky a taneční gymnastiky:

PO:    Sportovní hala Union - bývalé Potraviny (velká hala)
roč. 2003 a 2004 volná 2 místa od 15,00 - 16,30

ÚT: Sportovní hala Union (taneční sál)
balet 14,00 - 15,00 (roč. 2002 + 2003) - 1 místo

ST: Sportovní hala Union (taneční sál)
balet 15,00 - 16,00 (roč. 2003 + 2004) - 1 místo
základy moderní gymnastiky 16,00 - 17,00 (roč. 2003 + 2004) - 2 místa
taneční gymnastika 16,00 - 17,00 (taneční sál) (roč. 2004 + 2005) - 4 místa

PÁ: základy moderní gymnastiky a taneční gymnastika
sportovní hala Union (velká hala)
roč 2004 a 2005 od 14,30 do 16,00 - 4 místa
roč 2003 a 2002 od 15,00 do 16,30 - 3 místa

Přihlášky: 604 964 366, 377327146 nebo slovanplzen@seznam.cz


4. 1.    Podívejte se na náš Facebook a pokud máte nějaká pěkná videa, podělte se s ostatními.2010
  


15. 12.    Pomalu ale jistě se začíná plnit galerie fotek z Vánočního defilé.


13. 12.    Vánoční Defilé je za námi a protože mě rozhovor s moderátorem přivedl na aktuální téma Facebook a protože skupina SK MG Slovan Plzeň už na Facebooku nějakou dobu opravdu je, rozhodla jsem se ji tak trochu propojit s webem. Přidejte se a diskutujte na FB, sdílejte fotografie a dojmy ze závodů. Plugin facebooku najdete na konci každé naší webové stránky.


29. 11.    V sobotu 27.11. se v Praze na Královských Vinohradech konalo finále Českého poháru ve společných skladbách moderní gymnastiky s mezinárodní účastí a děvčatům se dařilo, gratulujeme! Sobotní výsledky řádně zamíchaly také pořadím v TOP 20ce.
19. 11.    V sobotu 13.11. se konal v Plzni Oblastní přebor Plzeňského a Karlovarského kraje ve společných skladbách. Naše závodnice získaly 2 zlaté a 2 bronzové medalile. Gratulujeme! A po velkých závodech je tu opět nová TOP 20ka.


11. 11.    Už za měsíc nás čeká Vánoční defilé 2010 v Divadle Miroslava Horníčka.

defile


8. 11.    V sobotu 6.11. pořádal TJ Slavoj Plzeň podzimní pohár ve společných skladbách. Náš klub vyslal na soutěž tým Katrin do kategorie I. a konečně jsme se dočkali medaile. Podívejte se na výsledky a několik fotek.


1. 11.    V neděli se opět soutěžilo ve společných skladbách a děvčata sbírala body do Českého poháru. Po soutěžích v Klatovech a Mariánských Lázních tak máme opět několik změn v TOP 20ce.
26. 10.    V sobotu 23. 10. se v Klatovech konala celonárodní pohárová soutěž v tanečních formacích. Naše děvčata týmu Nelly v hlavní soutěží skončila na druhém místě za taneční skupinou Marty dance. Gratulujeme.
19. 10.    O víkendu se v Plzni závodilo na Plzeňském soudku a Českém poháru ve společných skladbách. Výsledky se projevily také v TOP 20ce.


4. 10.    V sobotu se konal Plzeňský pohár, na který vyrazily ukázat své dovednosti 3 závodnice do kategorie III. VT kombinovaného programu. Všem se závod povedl a získaly medailová umístění:
1. místo obsadila Kateřina Nováková (16,35)
2. místo Klára Windsorová (16,25)
a 4. místo Dominika Faboková (15,80)
Gratulujeme!
15. 9.    Máme tady i novou poprázdninovou TOP 20.


27. 8.    Děvčata v létě pilně trénovala, ale na soustředění si užili všichni i spoustu legrace. Máme tu pro představu slušnou řádku fotek :).


14. 6.    O víkendu se děvčata zúčastnila posledních závodů v této sezóně a přivezla hned 3 medaile. Gratulujeme.


8. 6.    O víkendu se konalo MČR v základním i kombinovaném programu. Podívejte se, jak dopadly naše závodnice a jak se výsledky projevily v TOP 20. Gratulujeme Kristýně Michelové k titulu mistryně ČR! Máme tady i pár fotek.


25. 5.    V neděli se konal oblastní přebor v KP a ZP. Máme pro vás kompletní výsledky, fotky i novou TOP 20ku.


24. 5.    Nabíráme nové posily do týmů Nelly a Darja. Přijďte mezi nás.


12. 5.    Kromě tanečních aktivit vyrazila výprava i na MG závody (Memoriál Milady Duckeové) a Lenka Hajšmanová přivezla zlatou medaili. Andrea Korandová obsadila pěkné 7. místo.
11. 5.    O víkednu se dařilo týmu Nelly na mistrovské taneční soutěži SUT. Skončil těsně před branami finále, gratulujeme! Podívejte se na celkové výsledky. Ke změnám tak došlo v naší TOP 20ce.


21. 3.    Po úspěšném Jarním poháru, kde děvčata vybojovala 2x zlatou (Hajšmanová a Michelová), 3x stříbrnou (Nováková, Kalabzová a Brůhová) a 2x bronzovou (L. Černá a Windsorová) tu máme také novou TOP 20ku.


19. 4.    Aktuální výsledky z Jarního poháru a Spring Cupu.


1. 4.    Fotky ze soutěže o taneční skupinu roku jsou tu!


31. 3.    A po všech úspěších tady máme také novou TOP 20ku.


31. 3.    Děvčatům se dařilo i na víkendových tanečních soutěžích:

Peklo - postupová soutěž SUT:
Obrovskou radost měla děvčata týmu Nelly. Měla to o chlup, ale přece jen na MČR postupují z prvního místa (startovalo 5 týmů v kat. taneční kompozice). Tým Darja měl v kategorii také 5 účastníků a na MČR postupuje z druhého místa. Vítězství mu sebral Storm balet - loňksý mistr ČR v této kategorii.

Lokomotiva - Emco Taneční skupina roku 2010:
Zlaté madaile zdobily tentokrát oba týmy. Jak Nelly, tak Darju. Gratulujeme! Úžasnou atmosféru vyprodané haly LOKOMOTIVY řídil Pavel Cejnar z Evropy 2 a my si odnášíme nezapomenutelný zážitek. Oba týmy postoupily na Mistrovství Čech do Prahy 24.-25.4.

Krajská soutěž pohybových skladeb:
Skladba paní Soni Brožové - Čertoviny tentokrát podle Antonína Dvořáka soutěž vyhrála a postoupila na celostátní soutěž - Pohár AŠSK do Opavy.31. 3.    Plzeň vyhlásila nejlepší sportovce za rok 2009 (viz článek z Plzeňského deníku). Náš juniorský tým vyhrál absolutního vítěze v kat. juniorských týmů! Gratulujeme!


Na fotkách Vlastimila Leška vidíte:
Kristýnu Michelovou (členka vítězného družstva z MČR v Praze v kombinovaném programu moderní gymnastiky, stříbrná v jednotlivkyních a členka týmu Nelly, který přivezl z ruského MSJ finálové 8.místo z 10 finalistů) a Lenku Hajšmanovou (zlatá z MČR v základním programu moderní gymnastiky a členka stříbrného týmu z téhož mistrovství).


26. 3.    Fotky ze sokolovské soutěže!


22. 3.    Navíc je tu ještě pár fotek z pražského MČR v ZP.


22. 3.    V sobotu 20.3. vítal Sokolov v rámci EMCO DANCE LIFE TOUR 2010 aktéry první postupové soutěže pro Plzeňský a Karlovarský kraj.

Náš tým Nelly si vyzkoušel nové prostředí a rovnou hned 2x. V choreografii Martiny Hirmerové "Pro Bonnie" se představily: Veronika Třísková, Markéta Brůhová, Kristýna Michelová, Lenka Hajšmanová, Tereza Černá, Simona Schönknechtová, Andrea Korandová a Adéla Súkeníková. Na výsledky se muselo dlouho čekat. Závod začal ve 13,00 hod dětskými a juniorskými kategoriemi a na naše děvčata došlo až před 17,00 hodinou. Po nich startovala ještě jedna kategorie a teprve následovalo vyhlášení. Překvapení bylo úžasné. Martina si šla pro cenu pro vítěze a pro postup do finále. Gratulujeme. Také druhá choreografie Jany Dragounové postoupila z druhé místa do finále. Zde naše děvčata doplnila řady skupiny taneční školy DANCE NATION Plzeň.

Všichni se těšíme na následující víkend, kdy se k oběma týmům přidá ještě juniorský tým Darja. Naše týmy se představi nejprve v pátek v Pekle - tým Nelly a Dance Nation. V sobotu v Pekle tým Darja a v neděli všechny týmy na soutěži Taneční skupina roku ve sportovní hale Lokomotiva. Držíme palce.


9. 2.    Máme tady fotky ze zimního soustředění a také novou TOP 20ku.